مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

FCI کاشت مو FCI کاشت مو
16 نوامبر 2018 بدون نظر 922 بازدید

فواید و مزایای روش FCI کاشت مو

همانطور که میدانید در حال حاضر به علت شرایط خاصی که برای انجام روش های کاشت مو وجود دارد برخی از افراد نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند و همین باعث میشود این بیماران مجبور شوند مدت ها با کچلی و طاسی سر کنند. اما خوشبختانه در حال حاضر محققان در حال بررسی روش هایی هستند که با استفاده از آن بسیاری از افراد میتوانند حتی بدون داشتن بانک موی کافی از روش های کاشت مو استفاده نمایند. روش FCI کاشت مو یکی از این روش هاست که در ادامه به مزایا و معایب ان خواهیم پرداخت.

روش FCI کاشت مو چیست؟

در میان روش هایی که در حال حاضر برای کاشت مو وجود دارد روشی نیست که با استفاده از آن بتوان با استخراج ۲۰۰ فولیکول به کاشت مو پرداخت به همین دلیل متخصصان مجبور خواهند بود برای کاشت موی بیماران در برخی موارد به برداشت ۱۰ هزار فولیکول از نواحی مختلف سر بپردازند که همین باعث میشود عوارض کاشت مو افزایش پیدا کند و علاوه بر این همه ی افراد نتوانند از کاشت مو استفاده کنند.

فواید و مزایای روش FCI کاشت مو

اما روش FCI کاشت مو روشی است که با استفاده از آن متخصصان خواهند توانست با برداشت ۱۰۰ عدد از فولیکول های مو به کاشت مو بپردازند. برای کاشت موی اف سی آی متخصصان در وهله ی اول فولیکول ها را استخراج خواهند کرد و بعد از آن با استفاده از روش هایی که وجود دارد با توجه به خط رویش و جهت مو آن ها را پیوند میزنند.

مزایای روش FCI کاشت مو

مزایای روش FCI کاشت مو به شرح زیر می باشد:

همانطور که اشاره کردیم در روش FCI کاشت مو تعداد زیادی از فولیکول ها برداشته نخواهند شد به همین دلیل عوارض عمل تا حد زیادی کاهش خواهد یافت و متخصصان میتوانند بدون جراحی به کاشت مو بپردازند. ضمن اینکه بسیاری از افراد حتی افرادی که بانک موی کافی ندارند هم میتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند.

البته باید توجه داشته باشید که این روش مانند روش های دیگر کاشت مو فقط برای افرادی مناسب خواهد بود که به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشند.

معایب روش FCI کاشت مو

معایب روش FCI کاشت مو به شرح زیر می باشد:

مهمترین عیبی که روش FCI کاشت مو میتواند داشته باشد این است که نمیتوان با استفاده از این روش قوی بودن همه ی فولیکول هایی که تکثیر میشوند را پیش بینی کرد به همین دلیل امکان دارد برخی از بیماران بعد از کاشت مو شاهد ریزش موهای کاشته شده باشند. البته برای بررسی معایب این روش باید منتظر ماند تا در کلینیک های زیبایی برای کاشت مو از آن استفاده شود.

[تعداد: 7   میانگین: 4.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha