مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

5 ماه بعد از کاشت مو 5 ماه بعد از کاشت مو
15 دسامبر 2018 بدون نظر 2227 بازدید

تغییرات ۵ ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

اگر از روش های کاشت مو برای رفع ریزش موی خود استفاده کرده باشید حتما این موضوع برایتان اهمیت دارد که چه زمانی موهایتان رشد خواهد کرد. بهتر است بدانید کاشت مو یکی از سریعترین روش های درمانی برای رفع ریزش موی ارثی است به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند بعد از مدت زمانی کوتاه به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. در ادامه تصمیم گرفته ایم به تغییرات ۵ ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تغییرات ۵ ماه بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید در تمامی روش های کاشت مو رشد موها به یک میزان خواهد بود به همین دلیل میتوان به جرات گفت  ۵ ماه بعد از کاشت مو در همه ی روش ها شاهد نتایج یکسان خواهید بود.

به طور کلی افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند بعد از ۵ ماه این اطمینان را داشته باشند که حداقل موهایشان به میزان ۲ الی ۳ سانتی متر رشد خواهد کرد.

تغییرات 5 ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

البته این میزان در افراد مختلف کمی متفاوت خواهد بود اما به طور میانگین موها بعد از ماه سوم یک و نیم سانتی متر در ماه رشد خواهند کرد. برای اینکه رشد موها افزایش پیدا کند باید به یک سری نکات توجه داشت که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت اما باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که رشد مو هیچ وقت بیشتر از ۲ سانتی متر در ماه نخواهد بود و نباید انتظارات غیر واقعی داشته باشید.

مراقبت های لازم در ماه پنجم

بهتر است بدانید  ۵ ماه بعد از کاشت مو موها به مراقبت خاصی نیاز نخواهند داشت و میتوانید مانند موهای طبیعی با آن رفتار کنید. در این زمان زخم ها و آثار عمل کاشت مو به طور کلی از بین خواهند رفت و در صورتی که موها رشد کرده باشند میتوان این اطمینان را داشت که دچار ریزش نخواهند شد.

البته بهتر است تا جایی که امکان دارد به تقویت موهایتان اهمیت دهید تا رشد مناسب داشته باشد. باید این موضوع را بدانید که موهای کاشته شده هم مانند موهای طبیعی در معرض آسیب های مختلف قرار خواهند داشت به همین دلیل باید به سلامت آن ها اهمیت داد.

افزایش رشد مو ۵ ماه بعد از کاشت مو

برای افزایش رشد مو در  ۵ ماه بعد از کاشت مو میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید. در این زمان استفاده از داروهای گیاهی مشکل خاصی ایجاد نخواهد کرد اما بهتر است حتما از داروهایی بهره بگیرید که سازگاری کافی با موهایتان داشته باشد در غیر اینصورت ممکن است دچار حساسیت های پوستی و مشکلات این چنینی شوید.

[تعداد: 4   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha