مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

4 ماه بعد از کاشت مو 4 ماه بعد از کاشت مو
11 دسامبر 2018 بدون نظر 1980 بازدید

تغییرات ۴ ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

بسیاری از افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند آشنایی کافی با مراحل رشد مو بعد از کاشت آشنایی کافی ندارند به همین دلیل تصور میکنند موهایشان رشد کافی ندارد و همین باعث میشود به متخصصان زیبایی مراجعه کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به تغییراتی که ۴ ماه بعد از کاشت مو ایجاد میشود بپردازیم تا بتوانید به این موضوع پی ببرید که رشد موهایتان طبیعی بوده است یا باید برای رفع مشکلی که به وجود آمده به پزشک مراجعه نمایید.

تغییرات ۴ ماه بعد از کاشت مو

برای اینکه بعد از کاشت مو دچار نگرانی نشوید باید حتما با نتایجی که به وجود خواهد آمد آشنایی کافی داشته باشید. آشنایی با مراحل مختلف کاشت مو باعث میشود تا از این موضوع اطمینان حاصل کنید که موهایتان رشدی مناسب دارد و همین جلوی بسیاری از استرس ها و اضطراب هایی که بعد از کاشت مو برای افراد به وجود خواهد آمد را میگیرد و باعث افزایش رشد موها میشود.

تغییرات 4 ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

در مورد تغییراتی که ۴ ماه بعد از کاشت مو به وجود می آید بهتر است بدانید در این مدت موها به مرحله ای میرسند که حدودا یک و نیم سانتی متر رشد کرده اند و میتوانید به راحتی شاهد نتایجی که به وجود آمده باشید. بهتر است بدانید بعد از این مدت رشد موها در ماه ۱٫۵ سانتی متر در ماه خواهد بود و برای این که موهایتان حداقل ده سانتی متر شود باید حدود ۶ ماه دیگر صبر کنید.

مراقبت های ۴ ماه بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید برای کاشت مو بعد از ۴ ماه لازم نیست مراقبت های خاصی انجام دهید چون در این مدت تمامی زخم ها به خوبی بهبود پیدا کرده اند و موها در شرایط عادی قرار گرفته اند.

تنها کاری که بعد از ۴ ماه لازم است انجام دهید این است که به رژیم غذایی خود توجه کافی داشته باشید و سعی کنید حتی الامکان از قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب، مصرف سیگار و تنش های روحی دوری کنید تا موهایتان رشد کافی داشته باشید. البته نحوه ی شستشوی موها هم تاثیر زیادی در رشد و سلامت آن خواهد داشت.

نازک و ضعیف بودن موها بعد از ماه چهارم

بهتر است بدانید موها ۴ ماه بعد از کاشت مو ممکن است کمی ضعیف و نازک باشند اما نباید نگرانی خاصی از این نظر داشته باشید چون بعد از مدتی کوتاه معمولا این مشکل به راحتی رفع خواهد شد. البته در صورتی که ادامه داشت بهتر است برای بررسی وضعیت موها حتما به پزشک مراجعه کنید.

[تعداد: 4   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha