مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

3 ماه بعد از کاشت مو 3 ماه بعد از کاشت مو
11 دسامبر 2018 بدون نظر 2083 بازدید

تغییرات ۳ ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

در صورتی که به تازگی از روش های کاشت مو استفاده کردید باید این موضوع را بدانید که برای افزایش رشد مو و جلوگیری از عوارض مختلف باید به یک سری از نکات مراقبتی که متخصصان توصیه میکنند توجه کافی داشته باشید. توجه به این نکات باعث میشود موها رشد بهتری داشته باشند و در کمترین زمان ممکن شاهد نتایج دلخواه باشید. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به تغییرات ۳ ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن بپردازیم چون افراد زیادی وجود دارند که با روند رشد موها بعد از کاشت آشنایی ندارند.

تغییرات ۳ ماه بعد از کاشت مو

معمولا بسیاری از افراد به این دلیل از روش های کاشت مو استفاده میکنند که این روش باعث میشود در مدت زمانی کوتاه شاهد رفع کچلی و طاسی خود باشند به همین دلیل دائما به دنبال این هستند که موهایشان چه زمانی رشد خواهد کرد. بهتر است بدانید  موها بعد از کاشت مو تا حداقل ۳ ماه هیچگونه رشدی نخواهند داشت به همین دلیل باید برای مشاهده ی تغییرات سه ماه بعد از کاشت مو صبر کرد.

تغییرات 3 ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

تا ۳ ماه موها نه تنها رشد نخواهند کرد بلکه موهای قدیمی که کاشته شده است هم دچار ریزش خواهد شد. اما بعد از گذشت این مدت و بعد از ماه سوم میتوان شاهد رشد نوک موها بود.

رشد مو بعد از این مدت به صورت طبیعی خواهد بود و فرد باید برای رسیدن موها به اندازه ی دلخواه حداقل چند ماه صبر کند. بهتر است بدانید بعد از ماه سوم رشد موها مانند زمانی خواهد بود که موهایتان را از ته تراشیده باشید.

مراقبت های کاشت مو در ماه سوم

زمانی که شاهد تغییرات ۳ ماه بعد از کاشت مو بودید لازم نیست مراقبت های خاصی از موها انجام دهید چون در این مرحله موهای کاشته شده تفاوت چندان زیادی با موهای طبیعی نخواهد داشت.

البته برای افزایش رشد موها و جلوگیری از مشکلات پوستی سر بهتر است به یک سری نکات توجه داشته باشید. مثلا از شامپوهای مناسب استفاده کنید و به نوع شستشوی موهایتان به شدت اهمیت دهید.

ریزش مو بعد از ماه سوم

همانطور که گفتیم تغییرات ۳ ماه بعد از کاشت مو به این صورت خواهد بود که میتوانید نوک موهایی که رشد کرده را به راحتی مشاهده کنید. این زمان ممکن است برای برخی از افراد کمی تفاوت داشته باشد اما در صورتی که شاهد ریزش موهای کاشته شده بعد از آن بودید بهتر است حتما برای بررسی شرایطی که دارید به پزشک کاشت موی خود مراجعه کنید.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




captcha