مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

2 ماه بعد از کاشت مو 2 ماه بعد از کاشت مو
11 دسامبر 2018 بدون نظر 1408 بازدید

تغییرات ۲ ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

کاشت مو روشی سریع برای درمان ریزش موی ارثی است اما افرادی که از آن استفاده میکنند نباید انتظار نتایج آنی داشته باشند چون موهایی که کاشته شده حداقل چند ماه طول میکشد تا به رشد مناسب برسد. در این مدت تنها کاری که میتوان انجام داد این است که به مراقبت های لازم که متخصصان توصیه میکنند توجه کافی داشت تا رشد موها به حداکثر ممکن برسد و زودتر شاهد نتایج دلخواه خود باشید. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به تغییرات ۲ ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن بپردازیم پس با ما همراه باشیم.

تغییرات ۲ ماه بعد از کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم رشد موها بعد از کاشت مو آنی نخواهد بود به همین دلیل باید مدت ها صبر کرد تا شاهد رشد موها بود. افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به دنبال این هستند که بدانند بعد از هر ماه شاهد چه اتفاقاتی خواهند بود به همین دلیل در مطالبی که منتشر میکنیم تصمیم گرفته ایم تا به تغییرات ۲ ماه بعد از کاشت مو، ۳ ماه و … بپردازیم تا دقیقا بدانید موهایتان چه زمانی رشد خواهد کرد.

تغییرات 2 ماه بعد از کاشت مو و مراقبت های آن

بهتر است بدانید زمانی که موها کاشته میشود بعد از چند هفته شاهد ریزش موها خواهید بود به طوری که میتوان گفت تغییرات ۲ ماه بعد از کاشت مو که مشاهده میکنید فقط ریزش تمامی موها خواهد بود. در این مدت فقط باید صبر کنید تا موها مجددا رشد کنند. رعایت مراقبت های لازم که در ادامه به آن اشاره میکنیم باعث میشود تا رشد موها سریع تر انجام شود و دچار مشکل خاصی نشوید.

مراقبت های لازم بعد از ۲ ماه کاشت مو

همانطور که گفتیم تغییرات کاشت مو بعد از دو ماه فقط شامل ریزش موها خواهد بود و موها آماده ی رشد هستند به همین دلیل باید برای رشد موهای جدید حتما از غذاهای مقوی استفاده کنید و کمتر در معرض فشار های روحی و روانی قرار گیرد چون استرس، اضطراب و مشکلات روحی آسیب های جدی به سلامت موها وارد خواهد کرد.

بهتر است بدانید بعد از ۲ ماه انجام فعالیت های ورزشی و استخر رفتن مشکل نخواهد داشت و حتی میتوانید از کلاه هم استفاده کنید. اما باید هم چنان از وارد شدن آسیب های فیزیکی شدید به سر جلوگیری به عمل آورید.

افزایش سرعت رشد مو بعد از کاشت

برای اینکه تغییرات ۲ ماه بعد از کاشت مو به صورت طبیعی انجام شود و شاهد افزایش رشد مو باشید میتوانید از روش هایی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد استفاده کنید یا به استفاده از روش های خانگی بپردازید که در این مورد بهتر است حتما با متخصصان زیبایی مشورت نمایید تا دچار مشکل نشوید.

[تعداد: 4   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha