مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عارضه جانبی کاشت مو عارضه جانبی کاشت مو
1 اکتبر 2018 بدون نظر 717 بازدید

۱۰ عارضه جانبی کاشت مو را بشناسید

بسیاری از افراد تصور میکنند که استفاده از کاشت مو میتواند عوارض غیر قابل جبرانی را به دنبال داشته باشد و به هیچ وجه نباید از آن استفاده کرد. البته باید این نکته را بدانید که برخی از افراد قطعا بعد از این روش شاهد عارضه جانبی کاشت مو خواهند بود اما این به معنای عوارض حتمی کاشت مو نیست و علاوه بر این با راهکارهایی که معرفی میکنیم امکان این وجود خواهد داشت که از این عوارض تا جایی که امکان دارد جلوگیری به عمل آورید.

۱۰ عارضه جانبی کاشت مو که باید از آنها اطلاع داشته باشید

حتما میدانید که کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که امروزه برای رفع قطعی ریزش مو به کار گرفته میشود اما معمولا کمتر کسی از این موضوع اطلاع دارد که این روش برای درمان همه ی ریزش مو ها به کار گرفته نمیشود و معمولا در برخی موارد میتوان ریش مو را با روش های دیگر مانند درمان های دارویی به راحتی درمان نمود.

اما در برخی از موارد ریزش مو تنها راه حل قطعی و دائمی درمان، کاشت مو می باشد. ممکن است عوارض زیادی در مورد کاشت مو به گوش افراد متقاضی این روش رسیده باشد. در ادامه به این عوارض اشاره می نماییم.

10 عارضه جانبی کاشت مو را بشناسید

اما این افراد باید در نظر داشته باشند که عوارض جدی و جبران ناپذیر تنها در  صورت انجام اشتباه درمان اتفاق می افتد و عوارض کاشت مو در صورت انجام عمل زیر نظر پزشک متخصص کاشت مو که دارای تجربه و دقت کافی باشد و در یک کلنیک معتبر و استاندارد بسیار کاهش می یابند و موقتی هستند. در مقاله ای بطور جداگانه به بررسی مزایای کاشت مو با پزشک متخصص پرداخته ایم.

این عوارض کاشت مو عبارتند از:

  1. درد
  2. خونریزی
  3. احتمال عفونت
  4. به جا ماندن اسکار
  5. احتمال بروز  آلرژی
  6. قرمزی و کبودی
  7. تورم
  8. خارش
  9. پوسته شدن سر
  10. ریزش موی غیر منتظره

مهمترین عارضه جانبی کاشت مو چیست؟

مهمترین عارضه جانبی کاشت مو زمانی برایتان اتفاق خواهد افتاد که  برای استفاده از این روش به مراکز غیر مجاز کاشت مو مراجعه کنید که در آن افراد غیر متخصص کاشت مو را انجام میدهند.

شاید باور اینکه درصد بالایی از مراکز زیبایی به صورت غیر مجاز فعالیت میکنند برایتان سخت باشد. از مهمترین عوارضی که در این مراکز برایتان به وجود خواهد آمد میتوان به عفونت های گسترده اشاره نمود.

10 عارضه جانبی کاشت مو را بشناسید

در مراکز غیر مجاز به علت اینکه موارد بهداشتی رعایت نمیشود و تخصص کافی در پشت کاشت مو وجود ندارد امکان دارد به علت عفونت های گسترده تمام موهایتان را از دست دهید و مجبور شوید به صورت اورژانسی برای رفع این مشکل به متخصصان مراجعه کنید.

پیشگیری از عارضه جانبی کاشت مو چگونه است؟

بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوانید قبل از این روش از عارضه جانبی کاشت مو جلوگیری کنید.یکی از بهترین کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که قبل از هر چیز به انتخاب متخصصان با تجربه بپردازید و سعی کنید برای اینکار زمان بگذارید.

میتوانید برای انتخاب متخصصان از دوستان و آشنایان خود که سابقه ی کاشت مو و سایر عمل های زیبایی دارند کمک بگیرید. علاوه بر این برای پیشگیری از عوارض احتمالی باید تا جایی که امکان دارد مراقبت های بعد از عمل را جدی بگیرید.

کم عارضه ترین روش کاشت مو چیست؟

برای این که با کمترین عارضه جانبی کاشت مو مواجه شوید باید به متخصصان مراجعه کنید که بتوانند از بهترین روش ها برای کاشت مو استفاده کنند.انتخاب روش مناسب با توجه به شرایط بیمار میتوانند یکی از موثرترین راهکار ها برای کاهش عوارض جانبی کاشت مو باشد.در حال حاضر از میان کم عارضه ترین روش کاشت مو میتوان به sut ،fue و fit اشاره نمود که هر کدام میتوانند اثرات قابل توجهی در درمان ریزش مو و کچلی داشته باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha