مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

گلت باعث ریزش مو گلت باعث ریزش مو
28 ژانویه 2019 بدون نظر 2221 بازدید

گلت باعث ریزش مو می شود یا خیر؟

اگر جزء افرادی هستید که زیبایی موها را فدای سلامت آن میکنید باید این موضوع را بدانید که احتمال ریزش موهایتان در سنین پایین وجود خواهد داشت به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد به فکر سلامت موهای خود باشید و از روش های استاندارد برای افزایش زیبایی آن استفاده کنید. استفاده از گلت برای افزایش زیبایی موها بسیار متداول است به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این که گلت باعث ریزش مو میشود یا نه بپردازیم تا با آن بیشتر آشنا شوید.

گلت باعث ریزش مو یا خیر؟

برای صاف کردن موها مواد زیادی وجود دارد که معمولا خانم ها به صورت دوره ای از آن ها استفاده میکنند. از میان مواد مختلفی که وجود دارد گلت یکی از متداول ترین موارد است این در حالی است که استفاده از این ماده به هیچ وجه توصیه نمیشود و در اکثر موارد باعث وارد شدن آسیب های مختلف به موها میشود. بر خلاف تصوری که بسیاری از افراد دارند گلت به هیچ وجه باعث تقویت مو نخواهد شد.

گلت باعث ریزش مو می شود یا خیر؟

در مورد اینکه گلت باعث ریزش مو یا خیر باید این را بدانید که به طور کلی استفاده از مواد شیمیایی برای موها به هیچ وجه مفید نخواهد بود و باعث آسیب به ساقه و فولیکول ها میشود به همین دلیل میتوان گفت استفاده از گلت احتمال انواع ریزش مو را افزایش خواهد داد. بهتر است بدانید گلت کردن مو باعث شکستن پل های گوگردی ساقه ی مو میشود و همین باعث میشود ساقه ی مو به شدت آسیب ببیند.

عوارض گلت برای موها

اینکه گلت باعث ریزش مو یا خیر را نمیتوان با دقت بیان کرد اما همانطور که گفتیم گلت آسیب های زیادی به موها وارد میکند که یکی از رایج ترین آن موخوره و خشکی شدید مو است. افرادی که از گلت استفاده میکنند در بلند مدت به موهایی کدر و نازک دست خواهند یافت که به راحتی حالت نخواهد گرفت.

افرادی که به صورت مکرر از صاف کننده های شیمیایی استفاده میکنند ممکن است به صورت دائمی شاهد نازکی مو و مشکلات این چنینی باشند به همین دلیل استفاده از گلت، کراتینه کردن مو و … به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود.

درمان آسیب های ناشی از گلت

در صورتی که گلت باعث ریزش مو شود هم میتوان در بسیاری از مواقع آن را درمان کرد. برای رفع مشکلاتی که بعد از گلت به وجود می آید میتوان از روغن های گیاهی و ماسک های طبیعی استفاده کرد. استفاده از ماسک های گیاهی باعث میشود تا سلامت موها افزایش پیدا کند و آسیب های مختلفی ک به موها وارد شده کاهش یابد.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha