مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو خانم ها کاشت مو خانم ها
12 نوامبر 2018 بدون نظر 1871 بازدید

گرافت مو چیست؟

در حال حاضر بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از کاشت مو استفاده میکنند به همین دلیل در میان سوالاتی که کاربران مطرح میکنند سوالات زیادی در مورد کاشت مو و اصطلاحات رایجی که در آن وجود دارد مطرح میشود. گرافت مو یکی از اصطلاحاتی است که ممکن است بسیاری از افراد با آن روبرو شده باشند به همین دلیل در این ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

گرافت مو چیست؟

از میان اصطلاحات رایجی که در کاشت مو بیان میشود گرافت مو یکی از اصطلاحاتی است که ممکن است بیماران به دفعات با آن روبرو شوند چون به طور کلی متخصصان برای کاشت مو با گرافت های مو سر و کار دارند به همین دلیل بهتر است افرادی که قصد دارند از کاشت مو استفاده کنند با این اصطلاح آشنا شوند تا مثلا زمانی که گفته میشود هزار گرافت در سر کاشته شده، بیمار معنی آن را بداند.

گرافت مو چیست؟

همانطور که میدانید زمانی که متخصصان به کاشت مو میپردازند قبل از هر چیز فولیکول ها را از قسمت های مختلف سر استخراج میکنند تا بتوانند با انتقال آن ها به نواحی خاصی که دچار کچلی شده به رفع ریزش موی بیمار بپردازند. به طور کلی گرافت به دسته ای از تار مو گفته میشود که متخصصان به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه های اتوماتیک به استخراج آن میپردازند.

بهترین روش برای برداشت گرافت

بهتر است بدانید روش های زیادی برای برداشت گرافت مو وجود دارد که متخصصان بنا بر شرایط بیمار از آن استفاده خواهند کرد. در حال حاضر بهترین روش برای برداشتن گرافت روش sut است چون متخصصان زیبایی میتوانند با استفاده از این روش در یک جلسه تعداد زیادی از گرافت ها را برداشت کنند.

البته روش sut شاید از نظر کمیت بهترین روش باشد چون اگر از لحاظ کیفیت حساب کنید با استفاده از این روش به درصدی از فولیکول ها آسیب وارد خواهد و نمیتوان همه ی آن ها را سالم استخراج کرد.

هر گرافت چند تار مو دارد؟

همانطور که گفتیم گرافت تشکیل شده است از چند تار مو و اگر به دقت به موهای سر یا سایر قسمت های بدن نگاه کنید خواهید دید که در برخی از نقاط موها به صورت چند شاخه ای از یک نقطه رشد کرده اند. به صورت کلی هر گرافت بین ۳ تا ۵ تار مو دارد و برای اینکه تعداد تار مو را بدست آورید باید گرافت ها را در این اعداد ضرب نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha