مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کچلی ژنتیکی کچلی ژنتیکی
11 نوامبر 2018 بدون نظر 990 بازدید

روش های پیشگیری از کچلی ژنتیکی

همانطور که میدانید کچلی انواع مختلفی دارد و افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید قبل از هر چیز به بررسی نوع آن بپردازند. از میان انواع کچلی و طاسی ، کچلی ژنتیکی از متداول ترین نوع ریزش موهاست که بسیاری از افراد دچار آن میشوند به همین دلیل سوالات زیادی در مورد آن مطرح میشود به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب به روش های پیشگیری از طاسی ژنتیکی بپردازیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

روش های پیشگیری از کچلی ژنتیکی

کچلی ژنتیکی یکی از رایج ترین انواع کچلی هاست که بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی خود با آن روبرو شوند به همین دلیل بهتر است با آن اشنایی کافی داشته باشید.

متاسفانه برای جلوگیری از این نوع کچلی نمیتوان از روش های قطعی استفاده کرد چون ژن طاسی در زمان شکل گیری جنین از پدر و مادر به فرزند انتقال پیدا میکند اما میتوان با استفاده از راهکارهایی که وجود دارد شدت آن را کاهش داد.

روش های پیشگیری از کچلی ژنتیکی

برای جلوگیری از کچلی ارثی تنها کاری که میتوان انجام داد این است که با استفاده از روش های مختلف به تقویت مو پرداخت. این کار باید دقیقا زمانی انجام شود که موها به صورت کامل دچار ریزش نشده باشند چون کچلی کامل را در اکثر موارد نمیتوان به راحتی درمان کرد و همین باعث میشود تا افرادی که کچلی کامل میشوند نتوانند با استفاده از هر روشی به رفع آن بپردازند.

علائم کچلی ژنتیکی

معمولا کچلی ژنتیکی علائم خاصی دارد  که میتوان با مشاهده ی این علائم تا حدی به این نوع کچلی پی برد اما بهتر است همیشه برای اطمینان از علت ریزش مو به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. بهتر است بدانید افرادی که دچار کچلی ژنتیکی میشوند در وهله ی اول نازک شدن مو در قسمت شقیقه و یا جلوی سر را تجربه خواهند کرد.

این نوع کچلی با نازک شدن موهای جلوی سر آغاز میشود و به مرور سایر نقاط سر هم دچار کچلی و طاسی خواهد شد که برای جلوگیری از آن باید از روش های درمانی مناسب استفاده نمود.

درمان کچلی ژنتیکی

خوشبختانه روش های زیادی برای درمان کچلی ژنتیکی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد.  درمان های دارویی یکی از رایج ترین مواردی هستند که در حال حاضر برای درمان کچلی و طاسی ژنتیکی از آن استفاده میشود اما علاوه بر این برخی از افراد هم ترجیح میدهند از روش های موثر تا مانند پی ار پی و کاشت مو استفاده کنند تا شاهد نتایج مناسب تری باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha