مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کوتاه کردن دوره های انتهای موها کوتاه کردن دوره های انتهای موها
29 ژانویه 2019 بدون نظر 1301 بازدید

فواید کوتاه کردن دوره های انتهای موها

برای مراقبت از موها روش های زیادی وجود دارد که میتوان با مطالعه ی منابع معتبر با آنها آشنا شد اما برخی از باورها هم از قدیم در میان مردم جا افتاده است به همین دلیل بسیاری از افراد نمیدانند این روش ها صحت دارند یا نه. کوتاه کردن دوره های انتهای موها روشی است که بسیاری از افراد برای افزایش رشد موهای خود انجام میدهند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم تا بتوانید بهتر از موهای خود مراقبت نمایید و به موهایی سالم تر دست پیدا کنید.

فواید کوتاه کردن دوره های انتهای موها

برای سالم ماندن موها باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید چون موها به شدت حساس هستند و کوچکترین آسیب ممکن است باعث ریزش آن ها شود. برای مراقبت از موها روش های زیادی وجود دارد که یکی از مهمترین آن کوتاه کردن دوره های انتهای موها است. این کار باعث میشود تا از دوشاخه شدن موها جلوگیری شود و فرد شاهد موخوره و مشکلات این چنینی نباشد.

فواید کوتاه کردن دوره های انتهای موها

کوتاه کردن دوره های انتهای موها برای افرادی که بیش از حد موهایشان را رنگ میکنند اهمیت بیشتری دارد چون رنگ کردن موها باعث میشود تا احتمال موخوره افزایش پیدا کند. علاوه بر این کوتاه کردن مو برای افرادی که موهای بلند دارند هم اهمیت زیادی خواهد داشت چون بلند بودن موها باعث میشود تا چربی به نوک ان ها نرسد و موها در معرض آسیب های مختلف قرار گیرند.

روش صحیح کوتاه کردن دوره ای موها

کوتاه کردن دوره های انتهای موها بهتر است حداقل ماهی یک بار انجام شود تا بتوانید با استفاده از آن جلوی آسیب های مختلفی که برای موها به وجود می آید را بگیرید. بر خلاف تصوری که برخی از افراد دارند تیغ انداختن سر نقش قابل توجهی در افزایش رشد موها ندارد به همین دلیل کوتاه کردن نوک موها کافی خواهد بود. کوتاه کردن بیشتر مو به هیچ وجه تفاوت با اصلاح نوک موها نخواهد داشت.

سایر روش های مراقبت از موها

علاوه بر کوتاه کردن دوره های انتهای موها باید به سایر مراقبت هایی که وجود دارد هم توجه کافی داشته باشید تا موهایتان رشد مناسب داشته باشد. یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که به انتخاب شامپوهای مناسب بپردازید چون استفاده از شامپوهای نامناسب تاثیر زیادی در کاهش سلامت موها خواهد داشت.

داشتن تغذیه ی مناسب، شستشوی صحیح موها، استفاده از ماسک های گیاهی، مراجعه ی دوره ای به متخصصان زیبایی هم از مواردی است که بهتر است مورد توجه قرار دهید تا به موهایی پرپشت دست پیدا کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha