مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کوتاه کردن انتهای مو کوتاه کردن انتهای مو
2 فوریه 2019 بدون نظر 1137 بازدید

تاثیر کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره

موها در صورتی که از سلامت کافی برخودار باشند قطعا باعث زیبایی خواهند شد و تاثیر زیادی در زیبا بودن خواهند داشت اما متاسفانه به علت اینکه برخی از افراد با روش های مناسب برای مراقبت از موهای خود آشنایی ندارند  دچار مشکلات مختلفی میشوند و کاهش شدید زیبایی موهایشان را تجربه میکنند که همین باعث میشود در بلند مدت حتی دچار ریزش مو شوند. موخوره و تاثیر کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره موضوعی است که در ادامه قصد داریم به آن بپردازیم چون بسیاری از افراد در مورد آن سوالات زیادی را مطرح میکنند.

دلایل به وجود آمدن موخوره

قبل از اینکه به تاثیر کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره و روش های درمانی مختلف بپردازیم باید به دلایل به وجود آمدن این مشکل اشاره کنیم چون متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل اینکه با این موارد آشنایی ندارند دچار مشکلات مختلفی میشوند و همین باعث میشود زیبایی موهایشان تا حد زیادی کاهش پیدا کند. بهتر است بدانید از میان دلایل مختلف خشکی مو از مهمترین مواردی است که باعث موخوره میشود.

تاثیر کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره

افرادی که موهای خشک دارند باید بیشتر به سلامت موهای خود اهمیت دهند و از روش های مناسب برای رفع خشکی مو استفاده کنند. استفاده از سشوار، اتو مو، حالت دهنده های شیمیایی و قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب از مواردی است که باعث تشدید خشکی مو و ابتلا به موخوره میشود. علاوه بر این اصلاح دیر به دیر مو و تغذیه ی نامناسب هم قطعا تاثیر زیادی در موخوره خواهد داشت.

تاثیر کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره

برای رفع موخوره روش های زیادی وجود دارد اما نمیتوان به راحتی کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره را نادیده گرفت چون این کار در اکثر موارد نتیجه بخش خواهد بود. کوتاه کردن نوک موها باعث میشود تا جلوی پیشروی موخوره به نقاط دیگر مو گرفته شود به همین دلیل بعد از مشاهده موخوره باید به سرعت به آرایشگاه مراجعه کرد تا نوک موها چیده شود.

البته کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره فقط کاربرد نخواهد داشت و بسیاری از افراد میتوانند برای جلوگیری از موخوره هم به اصلاح منظم موها خود بپردازند.

روش های درمانی دیگر برای رفع موخوره

به جز کوتاه کردن انتهای مو در رفع موخوره روش های دیگری هم وجود دارد. یکی از بهترین روش ها استفاده از روغن داغ است. برای اینکار کافی است تا مقداری روغن زیتون را کمی حرارت دهید و به ماساژ موهایتان بپردازید. دمای روغن باید در حدی باشد که باعث سوختن موها نشود و بتوانید آن را بر روی دست خود بریزید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha