مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلینیک کاشت ابرو کلینیک کاشت ابرو
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 696 بازدید

کلینیک کاشت ابرو در تهران

اگرچه عارضه ی ریزش ابرو در مردان نیز رخ می دهد اما در زنان به دلیل برداشتن بیش از حد ابرو و همچنین اختلالات هورمونی زیاد این عارضه نمود بیشتری دارد ، انجام جراحی ، ایجاد زخم ، سوانح و سوختگی از دیگر عواملی هستند که موجب نابودی بخشی از موهای ابرو در زنان و مردان می شود و لزوم کاشت ابرو را ایجاب می کند، در همین راستا در این مقاله ، ویژگی مهم کلینیک کاشت ابرو در تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

هدف از کاشت ابرو چیست و چگونه انجام می گردد؟

روش انجام کاشت ابرو به شرح زیر می باشد:

در عمل زیبایی کاشت ابرو به منظور ترمیم بخشی از ابرو و یا کل ابرو، فولیکول های زنده ی مو از موهای کنار گوش فرد که با موهای ابرو از نظر رنگ، ضخامت و حالت تناسب زیادی دارند استفاده می شود.

بدین ترتیب که تعداد فولیکول های مورد جهت پیوند در ابرو از این محل به کمک ابزار مخصوص پزشکی خارج می شود و سپس در ابرو در محل ریزش کرده به منظور ایجاد تراکم و پرپشتی مورد نیاز با دقت بالایی در زوایای ابرو کاشته می شوند، حدود ۹ ماه بعد نیز موهای پیوندی رشد کامل خواهند کرد.

کلینیک کاشت ابرو در تهران

ویژگی های مهم کلینیک کاشت ابرو

یکی کلینیک کاشت ابروی استاندارد باید از شرایط زیر برخوردار باشد:

در رابطه با کلینیک کاشت ابرو می توان عنوان نمود که جهت طبیعی بودن و زیباتر بودن ابرو  همواره کاشت ابرو به دقت، ظرافت و صبر و حوصله ی زیادی نیاز دارد، لذا در این میان وجدان کاری پزشک متخصص پوست و مو که اقدام به عمل پیوند مو در ابرو می کند بسیار حائز اهمیت است.

در واقع این پزشک جراح است که با هنرمندی و مهارت خود ابروهایی طبیعی و زیبا خلق می کند، در کلینیک برتر کاشت ابرو تنها از پزشکان متخصص ، با تجربه ، ماهر ، متعهد و  دارای وجدان کاری بالا جهت کاشت ابرو استفاده می گردد .

همراهی بیمار از قبل عمل کاشت تا پس از عمل ، جهت حصول بهترین نتایج و ارائه ی توصیه های مراقبتی و تحت کنترل بودن شرایط کاشت پس از جراحی از دیگر ویژگی های پیوند ابرو در کلینیک های زیبایی کاشت ابرو می باشد .

در کلینیک های زیبایی کاشت ابرو، از جدید ترین و کم عارضه ترین روش های کاشت ابرو مانند کاشت موی طبیعی ابرو که کم ترین آسیب را به بانک موی فرد وارد می کند ، استفاده می گردد ، تا در صورت نیار چنانچه مجددا به کاشت مو در فرد نیاز نباشد ، بانک مو از تعداد کافی فولیکول ها جهت پیوند برخوردار باشد .

طراحی و کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو بر اساس اصول زیبایی شناسی و در تناسب با دیگر اجزای صورت و سن فرد به شکلی خوش فرم و زیبا انجام می شود ؛ لذا همواره عمل کاشت ابرو با رضایتمندی بالای متقاضیان این نوع عمل زیبایی همراه است .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha