مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلاه گیس دائمی کلاه گیس دائمی
13 اکتبر 2018 بدون نظر 3211 بازدید

کلاه گیس دائمی چیست؟

در صورتی که دچار ریزش مو شده باشید حتما میدانید که این مشکل میتواند چه آسیب هایی بر روی روحیه ی افراد داشته باشد. متاسفانه بسیاری از افراد به علت عدم آشنایی با روش های مختلف رفع کچلی به مشکلات مختلف روحی مبتلا میشوند. از میان روش های مختلفی که وجود دارد استفاده از کلاه گیس دائمی یا روش ترمیم مو در اکثر موارد میتواند یکی از بهترین روش ها برای رفع دائمی کچلی و طاسی باشد. برای استفاده از این روش معمولا شرایط خاصی وجود ندارد به همین دلیل همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

کلاه گیس دائمی چیست؟

کلاه گیس دائمی به روش ترمیم مو گفته میشود. در این روش متخصصان از موهای مصنوعی برای رفع کچلی و طاسی استفاده میکنند. این موها با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی روی سر بیماران قرار میگیرد به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد عوارض مختلف روش های جراحی نخواهند بود و میتوانند بدون کوچکترین عارضه از نتایج این روش بهره بگیرند.

کلاه گیس دائمی چیست؟

همانطور که میدانید برای استفاده از روش های دائمی مانند کاشت مو شرایط خاصی وجود دارد به همین دلیل بسیاری از افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند اما روش ترمیم مو روشی است که برای استفاده از آن هیچ شرط خاصی وجود ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

مراحل روش ترمیم مو یا کلاه گیس دائمی

برای رفع کچلی با روش کلاه گیس دائمی ، متخصصان قبل از هر چیز به یکسان سازی موهای مصنوعی با موهای طبیعی بیمار خواهند پرداخت.

موهایی که قرار است بر روی سر بیمار قرار گیرد باید از نظر رنگ، ضخامت و حتی جنس با موهای بیمار هماهنگی کافی داشته باشد تا شاهد ظاهر غیر طبیعی بعد از انجام این روش نباشیم.

بعد از این که موها به صورت دقیق شبیه سازی شدند با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی بر روی سر بیمار فیکس میشوند. به دلیل اینکه از مواد طبیعی برای این کار استفاده میشود شاهد عوارض و حساسیت های پوستی نخواهیم بود.

کلاه گیس دائمی چه مزایایی دارد؟

مزایای کلاه گیس دائمی به شرح زیر می باشد:

استفاده از کلاه گیس دائمی برای رفع ریزش مو مزایای قابل توجهی دارد. یکی از مهمترین مزایای آن این است که میتوانید تا زمان درمان کامل موهای سر شاهد افزایش زیبایی خود و جلوگیری از مشکلات روحی مختلف باشید. علاوه بر این به علت اینکه استفاده از این روش باعث به وجود آمدن عوارض مختلف نخواهد شد میتوان بدون هیچ گونه مشکل از آن استفاده کرد.

[تعداد: 8   میانگین: 3.9/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha