مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کشت مو کشت مو
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 784 بازدید

کشت مو چیست؟

تعریف کشت مو:  کشت مو در حقیقت یک تکنیک جراحی است که طی آن فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده یا بانک مو برداشته می شوند و در نواحی  کم مو و طاس که می تواند سر و یا نقاط دیگری مانند ابرو، ریش و … باشد، به پوست پیوند زده می شوند.

متدهای کشت مو

برای کشت یا به عبارتی کاشت مو متدهای مختلفی وجود دارد و با اینکه با تمامی این متدها عمل پیوند مو انجام می شود اما هر متد ویژگی های خاص خود را دارد. از مهم ترین و متداول ترین متدهای پیوند مو می توان به متد FUT (برداشت نواری)، FIT (برداشت مجزای گرافت مو با پانچ)، و BHT (کاشت مو از بدن) اشاره نمود.

مزایا و عوارض کشت مو

مزایای کشت مو

مهمترین مزیت انجام کشت مو برای کاندیدهای مناسب این عمل، درمان قطعی کم مویی و طاسی می باشد. از دیگر مزیت های این عمل می توان به مواردی نظیر رفع طاسی با موهای طبیعی خود فرد، سرپایی بودن عمل، تنوع متدهای آن و وجود انتخاب های مختلف برای افراد بر حسب شرایط و خواسته هایشان و همچنین هزینه ی تمام شده ی نسبتا مناسب با در نظر گرفتن اینکه این روش می تواند یک درمان دائمی باشد، اشاره نمود.

کشت مو چیست؟

عوارض کشت مو

این عمل به صورت سرپایی انجام می شود و در صورتی که فرد شرایط مناسبی جهت انجام آن داشته باشد و عمل توسط پزشک متخصص ماهر و با تجربه و به همراهی تکنسین هایی مجرب صورت گیرد، عارضه جدی برای فرد ایجاد نمی کند و فقط مواردی نظیر تورم و التهاب پوست سر، درد، خارش و … دارد که با رعایت مراقبت های توصیه توسط پزشک می توان این عوارض را کنترل نمود.

البته چنانچه شرایط بدنی فرد برای این کار مناسب نباشد و یا عمل کشت یا پیوند مو به صورت اصولی انجام نشود عوارض جدی تری نظیر خونریزی شدید، آسیب به رشته های عصبی پوست سر، ایجاد اسکار های عمیق در پوست سر، عفونت، ریخته شدن موهای پیوندی و … اتفاق می افتد.

هزینه کشت مو

هزینه این روش درمانی بستگی به مواری نظیر تعداد گرافت موی پیوند شده و یا وسعت ناحیه طاسی که پیوند مو صورت گرفته است، دستمزد پزشک، مکان جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و امکانات کلینیک و… دارد و به طور معمول کلینیک های مربوطه هزینه را بر مبنای قیمت هر گرافت موی پیوندی،  قیمت هر تار موی پیوندی و یا وسعت ناحیه طاسی  برای مراجعه کنندگان خود محاسبه می کنند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha