مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کراتین گیاهی کراتین گیاهی
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 2635 بازدید

کراتین گیاهی چیست و چه تاثیری روی مو می گذارد؟

افرادی بسیاری هستند که به دلیل کمبود پروتئین در جنس موها ، از موهایی خشک ، زبر ، وز و موج دار رنج می برند و همواره آرزو دارند که از موهایی صاف و لخت برخوردار باشند اما اتفاق خوب برای این افراد ورود ماده ی کراتین جهت رفع این دست از مشکلات مو در جهت ترمیم موها می باشد ، از همین رو در این مقاله ، به معرفی کراتین گیاهی و تاثیرات آن بر روی مو پرداخته شده است .

کراتین گیاهی

در رابطه با کراتین گیاهی می توان عنوان نمود که این ماده نوعی پروتئین می باشد که به طور طبیعی در مو ، پوست و ناخن وجود دارد که در اثر کمبود آن در موها ، شاهد زبری و وزی موها خواهیم بود. به طور کلی کراتین در سه نوع  گیاهی، شیمیایی و حیوانی وجود دارد که كراتين گياهی از صمغ درختان استوايی گرفته و تهیه می شود.

به منظور ترمیم موهای آسيب ديده و برگشتن مو به حالت طبيعی ، سالم و برطرف نمودن وزی مو می توان از کراتین گیاهی استفاده نمود اما این نوع کراتین زياد صافی ایجاد نمی کند اما بدون بو و گاز می باشد .

کراتین گیاهی چیست و چه تاثیری روی مو می گذارد؟

تاثیر کراتین گیاهی بر روی موها

استفاده از کراتین گیاهی بر روی موها موجب، درخشندگی موها شده، موها را تا حدودی صاف کرده و همچنین ایجاد خوش حالتی و بدون پیچش مو از دیگر تاثیرات کراتین گیاهی بر روی موها است.

در اثر کراتینه کردن موها ، کوتیکول مو ترمیم می شود در نتیجه کاهش وز و ایجاد براقیت در مو حاصل خواهد شد که این خود موجب صاف شدن می گردد، لذا عمل کراتینه کردن مو به طور مستقیم سبب صافی در مو نخواهد شد .

کراتیه کردن مو

به منظور کراتیه کردن مو ، موها با ماده ی کراتین آغشته می شوند ، سپس به کمک گرمای حاصل از یک اتو مو ، ماده کراتین بر روی موها مهر و موم می گردد که بسته به بلندی موها در فرد ، فرآیند کراتینه کردن موها که اغلب در آرایشگاه ها صورت می پذیرد ، حدود یک ساعت الی دو ساعت زمان نیاز خواهد بود .

استفاده از کراتین اصل و با کیفیت و همچنین روش صحیح کراتینه کردن موها در دستیابی به نتایج مطلوب از عمل کراتینه کردن موها بسیار مهم می باشد ، لذا تنها به مراکز معتبر که از مواد باکیفیت و اصل استفاده می کنند ، باید استفاده کرد .

[تعداد: 12   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha