مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاهش ریزش مو کاهش ریزش مو
7 نوامبر 2018 بدون نظر 397 بازدید

روش های خوراکی برای کاهش ریزش مو

اگر احساس میکنید موهایتان در حال ریزش است و به تغذیه تان هم اهمیت زیادی نمیدهید باید از همین حالا سعی کنید تا از رژیم غذایی مناسبی استفاده کنید تا موهایتان رشد بهتری داشته باشد و شاهد کاهش ریزش مو باشید. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان با مصرف غذاهای مفید جلوی ریزش مو و کچلی را گرفت و در پرداخت هزینه ی سنگینی که برای روش های درمانی وجود دارد جلوگیری به عمل آورد. در این مطلوب به روش های خوراکی برای افزایش کاهش ریزش مو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاهش ریزش مو با مغزها

اگر به دنبال غذاهایی هستید که بتوانید با استفاده از آن ریزش مویتان را کاهش دهید بهتر است مغز ها را امتحان کنید. مصرف آجیل و مغز ها به دلیل ویتامین ها و مواد تغذیه ای فوق العاده ای که دارد باعث میشود تا عناصر تغذیه ای بیشتری در اختیار فولیکول های مو قرار گیرد و شاهد افزایش رشد آن ها باشیم.

روش های خوراکی برای کاهش ریزش مو

بهتر است بدانید آجیل ها سرشار از ماده ی سلنیوم هستند به همین دلیل مصرف آن ها باعث میشود تا شاهد کاهش ریزش مو باشید. سلنیوم یکی از مواد معدنی مهم است که وجود آن در بدن برای رشد موها و پرپشتی آن اهمیت زیادی دارد.

کاهش ریزش مو با تخم مرغ

برای کاهش ریزش مو میتوانید از تخم مرغ استفاده کنید. تخم مرغ سرشار از ویتامین های مختلف است به همین دلیل قرار دادن آن در رژیم غذایی باعث میشود تا موها تقویت شوند و رشد آن ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

علاوه بر این سفیده ی تخم مرغ دارای مقادیر زیادی از پروتئین هاست و همین باعث میشود پروتئین های بیشتری در اختیار موها قرار گیرد و شاهد افزایش رشد آن ها باشیم.

بهتر است بدانید مصرف موضعی تخم مرغ هم برای موها مفید خواهد بود چون این کار باعث میشود ویتامین های ضروری به صورت مستقیم در اختیار فولیکول ها قرار گیرند و شاهد نتایج آنی باشیم.

سبزیجات تیره برای افزایش رشد مو

سبزیجات تیره یکی از گزینه های مناسب برای کاهش ریزش مو خواهند بود به همین دلیل باید در رژیم غذایی خود حتما استفاده از سبزیجات تیره مانند اسفناج و انواع کلم را قرار دهید.

این نوع از سبزیجات دارای مقادیر زیادی از ویتامین های A و C هستند به همین دلیل مصرف آن ها تاثیر زیادی در افزایش رشد موها خواهد داشت و باعث تقویت سریع فولیکول ها خواهد شد.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha