مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش fut کاشت مو به روش fut
1 اکتبر 2018 بدون نظر 679 بازدید

کاندیدای کاشت مو به روش fut چه شرایطی باید داشته باشد؟

با توجه به اینکه بیشتر افرادی که به دلیل مشابهی نظیر وراثت موهای خود را از دست داده اند و به پزشک مراجعه کرده اند کاشت مو به روش fut به آنها پیشنهاد می شود. در این مقاله تصمیم داریم به معرفی کاشت مو به روش fut بپردازیم و آگاهی شما را نسبت به این روش بالا ببریم.

کاشت مو به روش fut چیست و چگونه انجام می گردد؟

بطور کلی باید بدانید که بهترین روش کاشت موی طبیعی در طی چندین سال گذشته FUT می باشد. کاشت مو روش FUT در دو جلسه به فاصله ۱سال انجام می شود زیرا در این نوع کاشت طی ۱ جلسه تعداد زیادی مو برداشته شده در نتیجه موهای کاشته شده تراکم بیشتری دارند و زمان کمتری صرف این عمل میشود.

کاندیدای کاشت مو به روش fut چه شرایطی باید داشته باشد؟

در این روش با بی حس کردن موضعی و بدون حس درد نوار باریکی از بانک مو شخص برداشته می شود بعد از انجام این کار این نوار به قطعات کوچکتری تقسیم میشود،سپس  ناحیه مورد نظر کاملاً بی حس شده و شکاف های بسیار ظریف و باریک ایجاد میشود و گرافت ها کاشته میشوند.

نحوه انتخاب روش مناسب کاشت مو

کاشت مو یکی از رایج‌ترین روش‌های درمان زیبایی در سال‌های گذشته بوده است. این شرایط تا حدودی به خاطر پیشرفت‌های اخیر ایجاد شده در این درمان است که باعث شده جای زخم کمتری از آن بر روی سر باقی مانده و دستیابی به نتایج بهتر در این رابطه امکان‌پذیر شود.

اما باید بدانید که روش های بسیار زیادی برای انجام کاشت مو به دنیا معرفی شده است، از همین رو انتخاب اینکه از کدام روش به کاشت مو بپردازید مقداری سخت شده است. اما باید به شما بگوییم که نیازی نیست نگران باشید زیرا شما با مراجعه به پزشک متخصص کاشت مو و صحبت کردن با او و بیان دلیل ریزش موی خود و همچنین نتیجه ای که از کاشت مو انتظار دارید روش درمانی مناسبی را برای شما انتخاب می کند.

کاندیدای کاشت مو به روش fut چه شرایطی باید داشته باشد؟

کاندیدای کاشت مو به روش FUT

شرایط لازم برای انجام کاشت مو fut عبارتند از:

  • پس از بررسی کاشت مو به روش fut نیاز است باید در رابطه با کسانی که کاندیدای مناسب برای استفاده از این روش هستند اطلاعات داشته باشید.
  • افرادی که از پوست سر خیلی سفنی برخوردارند و در صورتی که از بخیه برای برداشتن نوار باریک مو استفاده شود جای آن باقی خواهد ماند.
  • افرادی که جای زخمشان دیر خوب می شود برای انجام کاشت مو باید از روش fut استفاده کنند.
  • همچنین افرادی که برای کاشت مو نیازی به استفاده از گرافت های زیادی ندارند می توانند کاندیدای خوبی برای کاشت مو به روش fut باشند.
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha