مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه کاشت مژه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 13132 بازدید

کاشت مژه

چشم های زیبا نقش مهمی را در زیبایی چهره و صورت فرد ایفا می کنند. از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر جذابیت چشم ها، داشتن مژه هایی بلند و مرتب است. امروزه روش های بسیاری برای زیبایی مژه ها وجود دارد. از روش های موقت مانند اکستنشن مژه ، لمینت مژه و کاشت مژه موقت گرفته تا روش های دائمی مانند کاشت مژه با موی طبیعی همگی روش هایی هستند که امروزه بسیار مورد توجه قرار دارند. اما چرا پزشکان و جراحان، روش کاشت مژه طبیعی را نسبت به سایر روش های بلند کردن مژه پیشنهاد می کنند؟

کاشت مژه چیست؟

کاشت مژه یا پیوند مژه روشی است که در آن از پیوند موهای خود فرد به مژه استفاده می کنند. این عمل، نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و تنها در کلینیک پوست و مو تخصصی قابل انجام است. در این روش، از موهای سر که مشابهت بیشتری با موهای مژه داشته باشند برای عمل پیوند استفاده می شود. این عمل زیبایی که حدوداً دو ساعت و تحت بی هوشی موضعی به طول می انجامد، دوران نقاهت کوتاهی داشته و فرد می تواند پس از دو هفته مژه هایی طبیعی و قابل رشد داشته باشد.

در عمل پیوند مژه حدود ۲۵ تا ۵۰ تار مژه در پلک بالا کاشته می شود. همچنین پیوند مژه به پلک پایین نیز قابل انجام است، اما به مراتب از پیوند مژه پلک بالایی سخت تر بوده و به دقت بیشتری نیاز دارد.

کاشت مژه

عوارض کاشت مژه چیست؟

کاشت و پیوند مژه با موی طبیعی به مراتب عوارض کمتری نسبت به روش های اکستنشن مژه و ایمپلنت مژه دارد. زیرا در این روش از موهای طبیعی خود فرد استفاده شده و احتمال بروز حساسیت و قرمزی بسیار کمتر است. ممکن است در چند روز اول عمل، پوسته هایی در اطراف پلک مشاهده شود که به مرور رفع می شود. همچنین قرمزی و ورم ناشی از فشار هنگام عمل نیز در ۱-۲ روز اول رفع خواهد شد. درد ناشی از عمل کاشت موی طبیعی در مژه نیز پس از یک هفته از بین خواهد رفت.

مژه های پیوندی به دلیل اینکه از ناحیه سر بیمار گرفته می شوند، احتمالاً رشد کرده و بلند می شوند که باید کوتاه و مرتب شوند. حالت دادن به مژه های پیوندی همچون مژه های طبیعی امکان پذیر است.

قیمت کاشت مژه طبیعی

هزینه و قیمت کاشت مژه طبیعی، بسیار بستگی به تعداد تارهای مژه مورد نیاز برای پرپشت شدن مژه فرد دارد. کاشت مژه تار به تار از جمله روش های مطمئن و کم خطر برای داشتن مژه هایی سه بعدی و زیبا می باشد. هرچند شاید هزینه کاشت و پیوند مژه طبیعی نسبت به قیمت اکستنشن مژه در مراکز غیر تخصصی و آرایشگاه ها بیشتر باشد، اما باید توجه داشت نه تنها با این روش به مژه هایی دائمی و طبیعی دست می یابیم، بلکه از بسیاری از عوارض اکستنشن و ایمپلنت مژه نیز جلوگیری می شود.

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *