مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه 6 ماهه کاشت مژه 6 ماهه
8 ژانویه 2019 بدون نظر 4181 بازدید

کاشت مژه ۶ ماهه چیست؟

برخی افراد به طور ژنتیکی مژه های کم پشتی دارند، از این رو خواهان روش های افزایش بلندی و تراکم مژه هستند که در این میان اغلب خانم ها به انجام چنین اعمال زیبایی تمایل نشان می دهند، در همین راستا در این مقاله، کاشت مژه ۶ ماهه مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت مژه

به طور کلی اصطلاح کاشت مژه به جراحی تخصصی کاشت موی طبیعی (موی برداشته شده از پشت سر) در خط مژه اطلاق می گردد که در آن پس از گذشت مدت زمانی حدود ۶ الی ۸ ماه، موها به دلیل داشتن ریشه و طبیعی بودن، مانند موهای سر شروع به رشد می کنند و با کوتاه کردن و حالت دادن به آنها، می توان مژه هایی پرپشت و بلند داشت اما از آنجا که این عمل تخصصی گران تر از کاشت مژه ی مصنوعی است، کمتر مورد توجه قرار دارد که در ادامه توضیح داده می شود.

کاشت مژه 6 ماهه چیست؟

کاشت مژه ۶ ماهه

به طور کلی کاشت مژه به دو صورت موقت و دائمی انجام می شود، کاشت مژه ی دائمی همان کاشت موی طبیعی است اما کاشت موقت مژه نیز قرار دادن تار به تار موی مصنوعی به کمک چسب های مخصوص ما بین مژه های طبیعی فرد می باشد که مدت ماندگاری این مژه ها حداکثر یک ماه خواهد بود و پس از این مدت به منظور ترمیم موهای ریزش کرده، مجددا باید به جایگذاری رشته های مژه در بین مژه ها اقدام کرد.

مژه ی ابریشمی، مژه ی عروسکی و مژه ی به دست آمده از موی طبیعی انسان بدون ریشه از جمله مژه هایی هستند که جهت کاشت مژه ی مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرند.

می توان مژه های مصنوعی را به پوست پلک، به زیر موهای مژه و به ساقه ی مژه های طبیعی فرد به کمک چسب ثابت کرد، همچنین کوتاه و بلند گرفتن مژه های مصنوعی سبب تراکم طبیعی و زیبای خط مژه خواهد شد.

در حقیقت کاشت مژه ۶ ماهه تنها یک نوع تبلیغ است وگرنه ماندگاری هر نوع مژه کار شده در خط مژه با بهترین و با کیفیت ترین چسب های کاشت مژه، حداکثر ماندگاری یک ماهه دارد و پس از این مدت باید به ترمیم مژه اقدام کرد.

عوارض کاشت مژه

نمی توان انجام عمل کاشت مژه را به طور کامل منتفی کرد زیرا در برخی مواقع فرد به دلیل کاهش اعتماد به نفس نیاز به مرتفع ساختن نیازهای خود دارد، اما بهتر است که استفاده از این روش زیبایی را با فاصله و تنها توسط افراد حرفه ای و با استفاده از مژه های با کیفیت و چسب های استاندارد انجام داد، در غیر اینصورت عوارضی چون ؛ التهاب پلک، قرمزی چشم، گل مژه، ریزش مژه، تورم پلک، عفونت پلک و چشم و… بروز خواهد کرد و ظاهر فرد را دچار تغییرات نامطلوبی می سازد.

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha