مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه والیوم کاشت مژه والیوم
28 اکتبر 2018 بدون نظر 7027 بازدید

کاشت مژه والیوم چیست؟

در میان روش های مختلفی که برای افزایش تراکم مژه وجود دارد کاشت مژه والیوم یکی از سریعترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به مژه هایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد. افرادی که از این روش استفاده میکنند لازم نیست برای رشد موهای جدید صبر کنند چون نتایج این روش کاملا آنی خواهد بود. امروزه مراکز زیادی وجود دارند که میتوانید برای استفاده از این روش به آن ها مراجعه نمایید. در ادامه به کاشت مژه والیوم بیشتر خواهیم پرداخت.

کاشت مژه والیوم برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که میدانید افرادی که قصد دارند از روش های مختلف  کاشت مژه طبیعی استفاده کنند باید از شرایط مختلف برخوردار باشند به همین دلیل ممکن است بسیاری از افراد به دلایل شرایط خاصی که دارند نتوانند از کاشت مژه طبیعی استفاده کنند.

اما کاشت مژه والیوم روشی است که برای استفاده از آن هیچ شرایط خاصی وجود ندارد و همه ی افراد میتوانند از نتایج شگفت انگیز آن برخوردار شوند.

کاشت مژه والیوم چیست؟

این روش برای افرادی مناسب خواهد بود که مژه هایشان به دلایل مختلف دچار ریزش شده است و یا از اندازه ی مژه هایشان رضایت کافی ندارند.

بهتر است بدانید با استفاده از روش های کاشت مژه والیوم که به آن اکستنشن مژه هم گفته میشود میتوان به تراکم بالایی از مژه ها دست یافت چیزی که به هیچ وجه در روش های دیگر مانند کاشت مژه مصنوعی شاهد آن نخواهیم بود.

کاشت مژه والیوم چگونه انجام میشود؟

کاشت مژه والیوم به روش تار به تار انجام میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد ظاهری کاملا طبیعی خواهند بود به طوری که حتی نزدیکان فرد هم متوجه مصنوعی بودن مژه ها نخواهند بود.

در این روش موهای مصنوعی سبک با استفاده از چسب های مخصوصی که وجود دارد به مژه های بیمار متصل میشود و تا حداقل چند هفته باقی خواهند ماند.

معمولا مژه های مصنوعی بیشتر از یک ماه باقی نخواهند ماند اما در صورتی که به مراقبت های لازم توجه داشته باشید میتوانید مدت بیشتری از مژه های کاشته شده استفاده کنید.

مزایای کاشت مژه والیوم

یکی از مهمترین مزایای کاشت مژه والیوم نسبت به سایر روش ها این است که با استفاده از این روش میتوان بین ۲۰۰ الی ۵۰۰ مژه را در هر کدام از پلک ها پیوند زد.

در حالی که با روش های دیگر نهایتا میتوان به پیوند ۱۵۰ تار مو پرداخت. علاوه بر این در این روش از مواد کاملا استاندارد و استریل استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد عوارض مختلف نخواهند بود.

[تعداد: 14   میانگین: 3.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha