مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه طبیعی کاشت مژه طبیعی
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 1797 بازدید

کاشت مژه طبیعی چگونه انجام می گردد؟

افرادی که متقاضی کاشت مژه هستند ، در دو دسته قرار دارند ، یک دسته افراد هستند که بر اثر بیماری های مختلف مژه های خود را از دست داده اند و دسته ی دیگر کسانی هستند که خواستار مژه های پرپشت و بلند می باشند، در این دو دسته به کمک روش کاشت مژه طبیعی می توان مژه هایی زیبا و طبیعی ایجاد کرد، در همین راستا در این مقاله چگونگی کاشت مژه طبیعی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

روش انجام کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه طبیعی به شرح زیر انجام می شود؟

در رابطه با کاشت مژه طبیعی می توان عنوان نمود که جهت کاشت و پیوند مو، تارهای مو را که دارای ریشه یا همان فولیکول هستند از بانک مو (موهای ظریف در پشت گردن ، موهای بالای سر ، موهای پشت گوش و موهای ابروها و ساق پا) می توان با ابزار مخصوص استخراج نمود و پس از جدا سازی به صورت تک به تک در محل مژه ها با دقت بسیار بالا و فاصله‌گذاری و خواب مناسب به کمک سوزن جراحی مخصوص کاشت مژه ، در حاشیه پلک پیوند زد.

کاشت مژه طبیعی چگونه انجام می گردد؟

مژه های پیوندی به دلیل هم بافت بودن با بدن فرد به شکل مطلوبی پیوند خواهند خورد و قابل رشد هستند . با توجه به شرایط مژه و تعداد موهای موجود در آن ، به کاشت تعدادی مژه که معمولا  ۱۰ الی ۲۰  مژه می باشد ، اقدام می گردد.

به هنگام انتخاب موهای مناسب جهت کاشت در مژه ، از موهایی هم حالت ، هم رنگ و هم ضخامت با موهای مژه استفاده می شود تا بیشترین هماهنگی از نظر ظاهر موها فراهم شود .

کاشت مژه طبیعی چه مدت طول می کشد؟

به هنگام کاشت مژه از ایجاد بیحسی موضعی استفاده می شود، اما بیمار بیدار خواهد بود و پلک ها توسط ابزار مخصوصی ثابت نگه داشته می شوند تا کار کاشت به خوبی صورت پذیرد، حدود ۲ ساعت عمل کاشت مژه به طول خواهد انجامید .

کاشت مژه در پلک بالایی بیشتر از پلک پایین مورد توجه قرار دارد، کاشت مژه های پایین به ظرافت و دقت بسیار بیشتری در مقایسه با پلک بالا نیاز دارد. مژه هایی پرپشت، زیبایی چشم ها را دو چندان خواهد کرد، لذا وجود این موها با تراکم بالا و بلندی مناسب در حاشیه ی پلک ، از مهم ترین عناصر زیبایی چهره محسوب می شود.

[تعداد: 4   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha