مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه دائم کاشت مژه دائم
7 اکتبر 2018 بدون نظر 1120 بازدید

کاشت مژه دائم چگونه انجام می شود؟

توجه به زیبایی یکی از مهمترین مسائلی است که همیشه باید به آن توجه داشته باشید چون در غیر اینصورت در اکثر موارد کیفیت زندگیتان کاهش پیدا خواهد کرد و نمیتوانید به خوبی زندگی کنید.خوشبختانه امروزه روش های زیادی برای افزایش زیبایی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان به زیبایی بیشتری دست پیدا کرد و از چهره ی خود لذت برد. کاشت مژه دائم یکی از روش هایی است که شاید در ابتدا تصور کنید تاثیر زیادی در زیبایی تان نخواهد داشت اما زمانی که از آن استفاده کنید قطعا نظرتان کاملا عوض خواهد شد.

تاثیری که این روش دارد فراتر از چیزی خواهد بود که فکر میکنید چون مژه ها زیبایی چشم ها را تا حد زیادی متحول خواهند کرد و همین باعث میشود زیبایی تان تا حد زیادی افزایش پیدا کند. در این مطلب به کاشت مژه دائم بیشتر خواهیم پرداخت پس ما را همراهی کنید.

روش انجام کاشت مژه دائم

از میان روش هایی که برای افزایش سایز و تراکم مژه وجود دارد روش کاشت مژه دائم یکی از بهترین هاست. این روش بر خلاف تصوری که مردم دارند در بلند مدت هیچ عارضه ای را برای افراد به دنبال نخواهد داشت و حتی ضرر این روش از مژه های مصنوعی نیز کمتر است.

کاشت مژه دائم چگونه انجام می شود؟

برای کاشت مژه طبیعی از بی حسی موضعی استفاده میشود به همین دلیل در اکثر موارد ریسک عوارض بیهوشی را نخواهید پذیرفت. بعد از این مرحله موهای مناسب برای کاشت مژه از قسمت های مختلف بدن استخراج میشود.

این موها باید از نظر ضخامت و اندازه با موهای مژه تناسب داشته باشند.بعد از این که موها استخراج شدند با ترفند هایی که وجود دارد بر روی پلک ها کاشته میشوند.

کاشت مژه دائم برای چه افرادی پیشنهاد میشود؟

کاشت مژه دائم روشی است که بسیاری از افراد میتوانند برای افزایش زیبایی مژه هایشان از آن استفاده کنند. به صورت کلی این روش به افرادی پیشنهاد میشود که به دلایل مختلف مژه هایشان دچار اسیب شده و امکان رشد آن ها با روش های طبیعی وجود ندارد.

علاوه بر این افرادی که به صورت مادرزادی مژه های نازک و کوتاه دارند میتوانند از این روش استفاده کنند. در کل اگر از ظاهر مژه هایتان رضایت ندارید و مجبورید از مژه مصنوعی استفاده کنید بهتر است این روش را جایگزین آن کنید.

مراقبت های بعد از کاشت مژه دائم چیست؟

بعد از انجام هر عمل جراحی و زیبایی مراقبت هایی وجود دارد که متخصصان شما را با آن ها اشنا خواهند کرد. کاشت مژه دائم هم از این قائده مستثنی نیست و برای دستیابی به نتایج دلخواه باید به مراقبت های لازم توجه کافی داشته باشید.

بعد از کاشت مژه باید تا جایی که امکان دارد از آسیب های فیزیکی به پلک ها خودداری کنید و علاوه بر این به بهداشت ناحیه ی چشم و مژه ها توجه کافی داشته باشید.همچنین سعی کنید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha