مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه تارتار کاشت مژه تارتار
28 اکتبر 2018 بدون نظر 1799 بازدید

وسایل مورد نیاز برای کاشت مژه تارتار

بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی مژه های خود از روش کاشت مژه تارتار استفاده میکنند. چون در میان روش هایی که وجود دارد این کاشت مژه تار به تار و یا اکستنشن مژه یکی ار سریعترین روش هایی است که میتوان با استفاده از آن در سریعترین زمان ممکن به نتیجه رسید. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند به صورت سریع و بعد از یک جلسه شاهد مژه های جدید خود باشند این در حالی است که با استفاده از روش های دیگر مانند کاشت مژه طبیعی باید مدت ها صبر کرد تا شاهد رشد موهای جدید بود.

کاشت مژه تارتار چیست؟

کاشت مژه تارتار یا اکستنشن مژه یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان بسیاری پیدا کرده است و بسیاری افراد برای رفع کم پشتی و کچلی مژه ها از آن استفاده میکنند.

در این روش برای کاشت مژه های مصنوعی از چسب و مواد مختلفی که وجود دارد استفاده میشود. استفاده از این روش محدودیت سنی ندارد و حتی افراد زیر ۱۸ سال هم میتوانند از آن استفاده کنند.

وسایل مورد نیاز برای کاشت مژه تارتار

کاشت مژه تار به تار روشی دائمی نیست اما با استفاده از آن میتوانید حداقل تا چند هفته ظاهر زیبایی را برای مژه های خود به وجود آورید و لازم نیست در این مدت به آرایش مژه هایتان بپردازید چون موهای مصنوعی که کاشته میشود ظاهر بسیار زیبایی خواهد داشت و لازم نیست برای افزایش حجم و یا زیبایی آن از ریمل استفاده نمود.

وسایل مورد نیاز برای کاشت مژه تارتار چیست؟

برای کاشت مژه تارتار از موهای مصنوعی به همراه چسب و کراتینه های طبیعی استفاده خواهد شد. برای استفاده از این روش بهتر است همیشه به کلینک های معتبر مراجعه کنید چون متاسفانه امروزه مراکز غیر معتبری وجود دارد که به ارائه خدمات اکستنشن میپردازند. در این کلینیک ها به علت اینکه از مواد غیر استاندارد استفاده میشود عوارض زیادی برای بیماران به وجود خواهد آمد.

استفاده از چسب های غیر طبیعی باعث عوارض مختلفی خواهد شد که گاهی ممکن است مجبور باشید برای رفع آن هزینه زیادی را پرداخت کنید. چون آسیب هایی که به چشم وارد خواهد شد به راحتی قابل درمان نخواهد بود.

مزایای کاشت مژه تارتار چیست؟

کاشت مژه تارتار مزایای قابل توجهی دارد که همین باعث شده بسیاری از افراد برای رفع کم پشتی و کچلی مژه تصمیم بگیرند از این روش استفاده کنند.

یکی از مهمترین مزایای این روش این است که همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. علاوه بر این استفاده از این روش عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و میتوان با استفاده از آن در یک جلسه شاهد نتایج دلخواه بود.

[تعداد: 4   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha