مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه ابریشمی کاشت مژه ابریشمی
15 ژانویه 2019 بدون نظر 1622 بازدید

کاشت مژه ابریشمی چگونه انجام می شود؟

داشتن مژه هایی پرپشت و بلند جلوه ی خاصی به چشم ها می دهد به طوری که جذابیت و زیبایی چهره نیز بهبود خواهد یافت، از این رو همواره کاشت مژه برای افرادی که دچار کم پشتی مژه و یا مشکلات ریزش مژه هستند، مورد توجه قرار دارد، در همین راستا در این مقاله، کاشت مژه ابریشمی برای افراد متقاضی این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

تفاوت کاشت مژه و اکستنشن مژه

در عمل زیبایی کاشت مژه از موهای طبیعی فرد که دارای ریشه بوده و قابلیت رشد دارند، استفاده می گردد و با پیوند آنها در خط مژه پلک ها، امکان رشد این مژه ها وجود دارد، در حالی که در روش اکستنشن مژه، از مژه هایی مصنوعی استفاده می گردد که به صورت موقت به کمک چسب های مخصوصی لایه به لایه مژه ها قرار داده می شوند و هر زمان که فرد بخواهد می توان با استفاده از محلول های خاصی (REMOVER)، مژه های مصنوعی را از مژه برداشت.

کاشت مژه ابریشمی چگونه انجام می شود؟

مژه ابریشمی

مژه های مصنوعی ممکن است از جنس های مختلفی چون؛ موی سمور، موی بدون ریشه ی انسان و حتی موی ابریشمی باشند که همگی به دلیل عدم داشتن ریشه، قابلیت رشد نداشته و پس از مدتی با از بین رفتن خاصیت چسبندگی چسب مورد استفاده، ریزش خواهند کرد.

مژه ی ابریشمی به صورت دانه به دانه مورد استفاده قرار می گیرد، در گذشته مژه ها به پوست پلک به کمک چسب ثابت می شدند اما در روش جدیدتری، مژه ها به مژه ی طبیعی فرد چسبانده می شوند بدین ترتیب ظاهر مژه ها طبیعی تر خواهد شد.

کاشت مژه ابریشمی

کاشت مژه ابریشمی به کمک ابزار ظریف و خاصی و با استفاده از چسب های مخصوص کراتینه، به صورت تار به تار، بین مژه های طبیعی فرد قرار داده می شوند، آغشته کردن انتهای مژه به چسب به راحتی قرار دادن آن را مابین مژه های طبیعی با کمی دقت امکان پذیر می سازد.

عمل کاشت مژه مصنوعی که باید آن را در حقیقت اکستنشن مژه نماید نه کاشت مژه، در آرایشگاه های زنانه انجام می شود که به دلیل راحتی انجام کار و هزینه ی پایین آن، طرفداران زیادی به خصوص در خانم ها به هنگام حضور در مجالس و مهمانی ها دارد.

باید دقت نمود که اکستنشن مژه را تنها به افراد حرفه ای سپرد، زیرا استفاده از چسب های تاریخ گذشته و بی کیفیت، ورود چسب به چشم و قرار دادن تعداد زیادی مژه در خط پلک که ناشی از عدم تخصص فرد در جایگذاری مژه ها است، سبب التهاب، عفونت و آسیب به چشم شده و بسیار خطرناک خواهد بود.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha