مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو یک روزه کاشت مو یک روزه
3 اکتبر 2018 بدون نظر 871 بازدید

آیا می توان کاشت مو یک روزه انجام داد؟

اگر در مرحله ی درمان ریزش مو قرار داشته باشید حتما میدانید که برخی اوقات درمان این مشکل به ظاهر ساده چقدر سخت خواهد بود و بسیاری از افراد در اواسط روش های درمانی دچار نا امیدی میشوند و تصمیم میگیرند روند درمان را متوقف کنند این به دلیل این است که در اکثر روش های درمانی نتایج قابل قبولی مشاهده نمیشود و علاوه بر این بیمار برای دستیابی به نتیجه دائما در شک و تردید قرار دارد. این موضوع به دلیل این است که بسیاری از بیماران تصور میکنند میتوانند با هر روشی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند اما بهتر است این نکته را بدانید که در بسیاری از مواقع درمان ریزش مو به این سادگی ها هم که فکر میکنید نخواهد بود و اگر قصد دارید واقعاً به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید باید از کاشت مو بهره بگیرید. در این مطلب به کاشت مو یک روزه خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاشت مو یک روزه چیست؟

در گذشته با استفاده از روش هایی که برای کاشت مو وجود داشت امکان کاشت مو در یک جلسه فراهم نمیشد و بیماران باید چندین جلسه برای کاشت مو مراجعه میکردند اما امروزه با پیشرفت هایی که شاهد آن بوده ایم میتوان به راحتی کاشت مو یک روزه را انجام داد.

پیوند موی یک روز به همان روش های sut و fue گفته میشود.در این روش ها به دلیل این که میتوان در طی یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج کرد نیاز به افزایش جلسات کاشت مو نخواهد بود و معمولا کاشت مو در یک جلسه انجام میپذیرد.

آیا می توان کاشت مو یک روزه انجام داد؟

مزایای کاشت مو یک روزه چیست؟

مزایای کاشت مو یک روزه به شرح زیر می باشد:

کاشت مو یک روزه یا کاشت مو به روش های fue و sut در اکثر موارد برای بیماران نتایج قابل توجهی را خواهد داشت که به عینه مشاهده خواهید کرد. یکی از بزرگترین مزایای این روش این است که در آن شاهد به وجود آمدن خط رویش کاملا طبیعی موها خواهید بود.

علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند به عوارض روش های جراحی مبتلا نخواهند شد چون در این روش حتی یک برش کوچک نیز ایجاد نمیشود.مزیت دیگر کاشت مو یک روزه این است که با استفاده از آن به موهایی کاملا طبیعی که به صورت عادی رشد میکنند دست پیدا خواهید کرد.

کاشت مو یک روزه چه معایبی دارد؟

معایب کاشت مو یک روزه به شرح زیر می باشد:

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا همه ی متخصصان از کاشت مو یک روزه برای درمان ریزش موی بیماران استفاده نمیکنند و چرا در برخی موارد کاشت مو تا چند جلسه  ادامه پیدا میکند؟

در پاسخ به این سوال باید بدانید که هر کدام از روش های کاشت مو معایب و مزایای خاصی دارند که باعث میشوند در مواردی توسط متخصصان به عنوان بهترین روش انتخاب شوند.پیوند مو یک روزه هم معایبی دارد که از میان آن میتوان به اسیب به بانک مو،امکان انتقال بیماری ها بین بیماران و … اشاره نمود.

[تعداد: 4   میانگین: 3.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha