مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو یا تقویت مو کاشت مو یا تقویت مو
10 آگوست 2018 بدون نظر 375 بازدید

بهترین درمان برای ریزش مو کدام است؟ کاشت مو یا تقویت مو

امروزه داشتن و یا نداشتن مو یکی از مهم ترین مسائلی است که در زمینه زیبایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و پس از اینکه افراد با ریزش مو مواجهه می شوند بلافاصله به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کنند. روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها میتوان به درمان ریزش مو پرداخت از جمله آنها کاشت مو و تقویت مو می باشد. اما سوالی که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کند این است که بهترین درمان برای ریزش مو کدام است؟ کاشت مو یا تقویت مو ؟

این سوال می تواند اصلی ترین موضل افراد برای انتخاب باشد. از همین رو نیاز است که شما در ابتدا آگاهی کاملی در رابطه با روش های انجام کاشت مو یا تقویت مو بدست آورید و سپس با مراجعه به پزشک می توانید بهترین راه ممکن برای رسیدن به نتیجه ای دلخواه را پیدا کنید.

اطلاعات مهم درباره کاشت مو یا تقویت مو

کاشت مو

همانطور که می دانید کاشت مو به روش های مختلف انجام می شود یکی از معروف ترین این روش ها fit می باشد. کاشت مو به روش FIT تکنیکی است که در آن به صورت همزمان فولیکول های مو از ناحیه دهنده جدا می شود و در ناحیه گیرنده کاشته می شود.

بهترین درمان برای ریزش مو کدام است؟ کاشت مو یا تقویت مو

پزشکان بر این عقیده هستند که کاشت مو به روش fit یک روش کمتر تهاجمی بوده و متخصص با توجه به توانایی که دارد و تجربه ای که در این زمینه دارد با هنرمندی خاصی فولیکول های جدا شده از بانک مو را در ناحیه مورد نظر می کارند. همچنین باید بدانید که در این تکنیک، خط رویش کاملا طبیعی و عدم وجود نمای عروسکی فقط به هنر جراح شما بستگی دارد. هرچه توانایی و تجربه جراح شما بیشتر باشد، نتیجه موفق تری را شاهد خواهید بود.

ترمیم مو

اکثر پزشکان معتقدند که یکی از مهمترین مزایای ترمیم مو نیاز نداشتن به بانک موی شخص می باشد که از هر جهت حائز اهمیت بوده و به خصوص مناسب برای خانم ها می باشد. در واقع کاشت مو را باید محبوب ترین و همچنین بهترین راه حلی که برای درمان ریزش موی موروثی وجود دارد دانست.

اما کسانی که از بانک موی خوبی بهره مند نیستند متاسفانه نمی توانند عمل کاشت مو را انجام دهند زیرا در پشت سر آنان مویی وجود ندارد که از آن به عنوان بانک مو برای انتقال فولیکول های مو در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است استفاده کنند. به همین دلیل گفته می شود که یکی از ویژگی های اصلی ترمیم مو عدم نیاز به بانک موی شخص است و اینکه شخص کاندید تا هر تراکمی را که بخواهد می تواند به راحتی آنرا به دست آورد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha