مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو کم پشت کاشت مو کم پشت
11 دسامبر 2018 بدون نظر 523 بازدید

کاشت مو کم پشت چیست؟

بسیاری از افراد در طول زندگی خود ممکن است حداقل یکبار دچار ریزش موی موقت شوند و به صورت خود به خود ریزش موهایشان برطرف شود اما ریزش مو همیشه هم موقت نخواهد بود و در بسیاری از مواقع ممکن است به صورت خود به خود رفع نشود به همین دلیل باید برای رفع آن از روش های موثر استفاده کرد. کاشت مو کم پشت موضوعی است که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به رفع ریزش موی خود بپردازید پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

کاشت مو کم پشت

اگر جزء افرادی هستید که تصور میکنید کاشت مو فقط برای رفع ریزش موی کامل کاربرد دارد بهتر است بدانید کاملا در اشتباه هستید چون درصد زیادی از افراد که از روش های کاشت مو استفاده میکنند فقط به دنبال رفع کم پشتی مو هستند. کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوان با استفاده از آن کم پشتی را برای همیشه رفع کرد و شاهد نتایج دائمی بود.

کاشت مو کم پشت چیست؟

این روش نه تنها برای آقایان مناسب خواهد بود بلکه خانم ها هم میتوانند برای افزایش تراکم رشد موهای خود از آن استفاده کنند. البته فرد باید بانک موی کافی و مناسب برای پیوند داشته باشد در غیر اینصورت امکان استفاده از روش های کاشت مو وجود نخواهد داشت. در ادامه به مراحل کاشت مو خواهیم پرداخت.

مراحل کاشت مو کم پشت

برای کاشت مو کم پشت در مرحله ی اول از بی حسی موضعی استفاده میشود به همین دلیل بیمار هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد. بعد از این مرحله با استفاده روش های مختلف موهای مناسب از قسمت پشت سر و ناحیه ی اطراف گوش برداشته میشود. در انتها موهای مناسب در نواحی خاصی از سر که دچار کم پشتی شده پیوند زده خواهد شد.

بهتر است بدانید برای کاشت مو کم پشت توجه زیادی به جهت رویش موها میشود به همین دلیل ظاهر موهایی که کاشته میشوند کاملا طبیعی خواهد بود.

روش های مناسب برای کاشت مو کم پشت

برای کاشت مو کم پشت میتوان از کلیه ی روش ها استفاده کرد اما روش های جدید مانند روش اس یو تی جزء بهترین روش ها به شمار میروند چون با استفاده از آن ها میتوان در یک جلسه به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کرد. بهتر است بدانید با روش اس یو تی میتوان در یک جلسه کم پشتی مو را کاملا برطرف کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha