مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو ژنتیکی کاشت مو ژنتیکی
5 دسامبر 2018 بدون نظر 700 بازدید

کاشت مو ژنتیکی چیست؟

افراد زیادی وجود دارند که به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو میشوند اما نمیدانند برای درمان این نوع ریزش مو باید دقیقا از چه روشی استفاده کنند به همین دلیل تا مدت ها مجبور میشوند با ریزش موی خود کنار بیایند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به کاشت مو ژنتیکی بیشتر بپردازیم تا افرادی که دچار ریزش مو شده اند بتوانند با استفاده از ان شاهد رشد موهای جدید در قسمت های مختلف سر باشند.

کاشت مو ژنتیکی

بهتر است بدانید ریزش موی ارثی تنها نوع ریزش مو است که نمیتوان آن را به راحتی درمان کرد و به هیچ وجه به صورت خود به خود رفع نخواهد شد به همین دلیل برای برطرف کردن آن باید حتما از روش های موثر مانند کاشت مو ژنتیکی استفاده کرد. کاشت مو روشی است که میتوان با استفاده از آن به صورت حتمی شاهد رشد موهای جدید در قسمت های مختلف سر و حتی ابرو و مژه ها بود.

کاشت مو ژنتیکی چیست؟

برای کاشت مو روش های فوق العاده ای به وجود آمده است که متخصصان میتوانند با استفاده از آن عوارض کاشت مو را به حداقل ممکن برسانند. این کار باعث میشود تا فرد در مدت زمانی کوتاه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کند. بهتر است بدانید در همه ی روش های کاشت مو موهایی کاملا طبیعی به وجود می آیند به همین دلیل فرد میتواند به اصلاح آن بپردازد و محدودیتی وجود نخواهد داشت.

کاندیدای کاشت مو ژنتیکی

همانطور که اشاره کردیم کاشت مو ژنتیکی برای افرادی مناسب میباشد که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشند. متاسفانه به علت اینکه در کاشت مو امکان انتقال فولیکول ها میان بیماران وجود ندارد باید حتما خود فرد بانک موی کافی داشته باشید در غیر اینصورت امکان استفاده از روش های کاشت مو وجود نخواهد داشت.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که کاشت مو برای افراد زیر ۲۵ سال به هیچ وجه امکان پذیر نیست چون قبل از سن ۲۵ سال امکان پیش بینی الگوی ریزش مو وجود ندارد و ریسک ریزش مو بعد از کاشت افزایش پیدا میکند.

مزایا و معایب کاشت مو ژنتیکی

کاشت مو ژنتیکی روشی دائمی است که نتایج حتمی به دنبال خواهد داشت و بعد از مدت زمانی کوتاه باعث رفع کچلی و طاسی میشود اما در عوض هزینه ی این روش بیشتر از روش های دیگر است و متاسفانه همه ی افراد نمیتوانند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. علاوه بر این بیمارانی که دچار ریزش موی آلوپسی شده اند هم باید از روش های دیگر استفاده کنند.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha