مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو چیست کاشت مو چیست
29 جولای 2018 بدون نظر 409 بازدید

کاشت مو چیست و چگونه انجام می گردد؟

در پاسخ به این سوال که کاشت مو چیست در یک عبارت کوتاه می توان آن را به معنای پیوند موهای طبیعی فرد از ناحیه اهدا کننده به ناحیه گیرنده  تعریف نمود. کاشت مو یکی از بهترین و موثر ترین درمان های رفع انواع طاسی  و کم مویی در نواحی سر و حتی صورت می باشد.

کاشت مو چیست و چگونه انجام  می گردد؟

 این روش درمانی از گذشته تا به امروز سیر تکاملی خود را طی کرده و بر همین اساس از طریق تکنیک های مختلفی عمل کاشت مو صورت می گیرد. اغلب تکنیک های کاشت مو بر این اصل  استوار هستند  که گرافت های مو را از نواحی دیگر سر یا بدن که بانک موی خوبی دارد تهیه کرده و در جاهایی که با مشکل کمبود مو مواجهه هستند از قبیل سر و صورت کاشته یا به عبارت دیگر به پوست آن ناحیه پیوند زده می شوند. در صورتی که کاشت مو به صورت اصولی انجام شود، موهای کاشته شده پس از گذشت مدت زمانی و بعد از یک  دوره ریزش، شروع به رشد مجدد می کنند و به صورت دائمی برای فرد باقی می مانند.

کاشت مو چیست و چگونه انجام می گردد؟

انواع روش های کاشت مو چیست؟

امروزه روش هایی نظیر FUT و FIT جز اصلی ترین روش های کاشت مو هستند که در سیر تکاملی آن ها روش های دیگری نظیر SUT، FUE، BHT و … تا به امروز ابداع شده و مورد استفاده عموم قرار گرفته اند. هر کدام از روش های ذکر شده کاربرد های خاص خود را دارند و چنانچه مناسب ترین روش با توجه به  شرایط فرد متقاضی کاشت مو انتخاب ده و انجام گیرد بهترین نتیجه ای که ان فرد از کاشت می توانست بدست بیاورد را به دست خواهد آورد.

مزایای کاشت مو

شاید برایتان جالب باشد بدانید که مزایای کاشت مو چیست که موجب شده امروز افراد زیادی که از مشکل طاسی رنج می برند را به سوی خود جذب کند. مزایای کاشت مو را به صورت خلاصه در زیر بیان می کنیم:

  • روشی قطعی برای درمان کم مویی و طاسی و رهایی از روش های خسته کننده ای نظیر استفاده از کلاه گیس، پروتز مو ، داروهای ضد ریزش مو و … .
  • استفاده از موی زنده ی طبیعی فرد که پس از پیوند رشد خود را از سر می گیرد و می توان آن را کوتاه کرده، رنگ نمود و یا به مدل های مختلفی آرایش کرد.
  • جلوه ی بسیار طبیعی نتیجه ی کاشت مو در صورتی که کاشت مو نزد پزشکان  متخصص با تجربه و هنرمند صورت گیرد.
  • وجود تکنیکهای مختلف کاشت مو برای افرادی با وضعیت موی متفاوت موجب می شود افراد زیادی بتوانند از روش های کاشت مو بهر مند شوند.
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha