مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو چند روز طول میکشد کاشت مو چند روز طول میکشد
4 دسامبر 2018 بدون نظر 430 بازدید

کاشت مو چند روز طول میکشد؟

در حال حاضر کاشت مو به یکی از محبوب ترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو تبدیل شده است اما هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که با روش های کاشت مو آشنایی ندارند به همین دلیل لازم است در مطالبی که منتشر میکنیم به معرفی کاشت مو و نکاتی که در مورد آن وجود دارد بپردازیم. به علت اینکه بسیاری از افراد نمیدانند کاشت مو چند روز طول میکشد تصمیم گرفته ایم در ادامه به این موضوع بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو چند روز طول میکشد؟

اگر دچار ریزش مو شده باشید حتما برای شما هم این سوال به وجود آمده است که کاشت مو چند روز طول میکشد و چقدر باید برای رشد موهای جدید صبر کرد؟

به طور کلی در پاسخ به این سوال نمیتوان عدد دقیقی را بیان کرد چون جلسات کاشت مو به موارد مختلفی بستگی دارد که هر کدام باعث میشود شاهد افزایش جلسات کاشت مو باشیم اما به طور کلی اکثر افراد ۲ الی ۳ جلسه مراجعه خواهند کرد.

کاشت مو چند روز طول میکشد؟

باید به این نکته توجه داشته باشید که جلسات کاشت مو تا حد زیادی به میزان ریزش موی بیمار بستگی دارد. قطعا افرادی که دچار ریزش موی کامل شده اند و قسمت زیادی از موهایشان ریخته است باید جلسات بیشتری برای کاشت مو مراجعه کنند. البته روش کاشت مو هم تاثیری زیادی در تعداد جلسات کاشت مو خواهد داشت که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

تعداد جلسات کاشت مو با روش های مختلف

اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که کاشت مو چند روز است؟ باید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که کدام روش برای درمان ریزش موهایتان بهترین روش ممکن به شمار میرود که برای اطمینان از آن باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

بهتر است بدانید با استفاده از روش هایی مانند SUT میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را پیوند تا جایی که حتی امکان پیوند ۱۲ هزار فولیکول در یک جلسه وجود خواهد داشت اما با روش هایی مانند FIT میتوان نهایتا ۲ الی ۳ هزار فولیکول پیوند زد.

رشد موها بعد از کاشت مو

ممکن است جلسات کاشت مو چند روز طول بکشد اما رشد مو بعد از تمامی روش ها تفاوتی نخواهد داشت و همه ی افراد بعد از حدود سه ماه شاهد رشد موهای جدید خواهند بود. البته قبل از اینکه موها رشد کنند بعد از یک هفته دچار ریزش میشوند که این کاملا طبیعی است و نباید با مشاهده ی ان دچار نگرانی شد.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha