مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو چقدر درد دارد کاشت مو چقدر درد دارد
3 دسامبر 2018 بدون نظر 465 بازدید

کاشت مو چقدر درد دارد ؟

افراد زیادی وجود دارند که با وجود این که میدانند دچار ریزش موی ارثی شده اند باز هم از روش های بی تاثیر برای رفع ریزش موی خود استفاده میکنند چون تصورات غلطی در مورد کاشت مو دارند. متاسفانه بسیاری از افراد به علت اینکه کاشت مو را روشی دردناک میدانند سعی میکنند تا جایی که امکان دارد به سراغ روش های درمانی دیگر بروند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که کاشت مو چقدر درد دارد ؟ پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو چقدر درد دارد ؟

این سوال که کاشت مو چقدر درد دارد ، هنوز هم توسط بسیاری از بیماران مطرح میشود. حتی بسیاری از افراد به علت تصوراتی که دارند به کلینیک های زیبایی مراجعه نمیکنند و ترجیح میدهند از روش های خانگی استفاده کنند که همین باعث میشود شاهد رشد موهای جدید نباشند این در حالی است که در کاشت مو از بی حسی استفاده میشود و هیچ دردی را تجربه نخواهید کرد.

کاشت مو چقدر درد دارد ؟

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در کلیه ی عمل های جراحی از بی حسی یا بی هوشی استفاده خواهد شد به همین دلیل عملی وجود ندارد که بیمار تحمل درد آن را نداشته باشد.

البته بعد از کاشت مو ممکن است برخی از بیماران احساس درد کنند که برای جلوگیری از آن متخصصان به تجویز مسکن و داروهای مختلف میپردازند تا فرد دچار مشکل نشود که باید به صورت منظم مصرف شود.

کاهش درد بعد از کاشت مو

افرادی که به دنبال این موضوع هستند که کاشت مو چقدر درد دارد، باید به مراقبت های بعد از کاشت مو توجه کافی داشته باشند چون رعایت آن ها باعث میشود عوارض و ناراحتی های بعد از کاشت مو به حداقل ممکن برسد. همانطور که گفتیم استفاده از مسکن هایی که متخصصان تجویز میکنند تاثیر زیادی در کاهش درد بعد از کاشت مو خواهد داشت.

علاوه بر این شستشوی مناسب مو، مصرف غذاهای مقوی و نکاتی که متخصصان توصیه هم تاثیر زیادی در جلوگیری از درد و عوارض مختلف خواهد داشت.

عوارض کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم بسیاری از افراد قبل از اینکه با مراجعه به کلینیک های زیبایی این سوال را مطرح کنند که کاشت مو چقدر درد دارد؟ از کاشت مو منصرف میشوند.

این موضوع در مورد عوارض کاشت مو هم صحت دارد و افراد زیادی وجود دارند که به علت عوارض کاشت مو تصمیم میگیرند از سایر روش ها استفاده کنند در حالی که روش های جدید کاشت مو کاملا ایمن خواهند بود و عارضه ای نخواهند داشت.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha