مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو پیشانی بلند کاشت مو پیشانی بلند
2 دسامبر 2018 بدون نظر 2929 بازدید

کاشت مو پیشانی بلند چگونه انجام میشود؟

در گذشته بسیاری از افراد با روش های موثر برای درمان ریزش مو آشنا نبودند و همین باعث میشد در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست پیدا نکنند و ریزش موهایشان در بلند مدت بیشتر شود اما در حال حاضر افراد زیادی وجود دارند که با روش های درمانی موثر مانند کاشت مو آشنایی دارند اما هنوز هم نکاتی وجود دارد که افراد در سوالات خود مطرح میکنند. کاشت مو پیشانی بلند یکی از مواردی است که در سوالات کاربران بارها وجود داشته است به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کاشت مو پیشانی بلند

بهتر است بدانید کاشت مو فقط برای درمان کچلی و طاسی به کار گرفته نمیشود بلکه در برخی موارد برای افزایش زیبایی صورت هم میتوان از روش های کاشت مو استفاده کرد.

جالب است بدانید افرادی که پیشانی بلند دارند میتوانند با استفاده از روش های کاشت مو به افزایش تناسب پیشانی با سایر نواحی صورت بپردازند و بدین طریق زیبایی شان را تا حد زیادی افزایش دهند.

کاشت مو پیشانی بلند چگونه انجام میشود؟

کاشت مو پیشانی بلند را میتوان با جدیدترین روش های کاشت مو انجام داد. در همه ی روش ها متخصصان به استخراج موهای مناسب از ناحیه ی پشت سر میپردازند و با استفاده از آن خط رویش طبیعی در جلوی خط رویش قدیمی موها ایجاد میکنند که این کار باعث میشود پیشانی کوتاه تر به نظر برسد. البته میتوان در کنار این روش از روش های دیگر هم برای افزایش زیبایی پیشانی استفاده کرد.

روش های مناسب برای کاشت مو پیشانی بلند

برای کاشت مو پیشانی بلند میتوان تقریبا از تمامی روش های کاشت مو مانند روش sut و fit استفاده کرد. انتخاب روش ها بیشتر به بانک موی فرد بستگی دارد.

معمولا افرادی که دچار کچلی و طاسی نشده باشند و فقط به دنبال کوتاه کردن اندازه ی پیشانی باشند میتوانند از روش هایی مانند FIT و SUT استفاده کنند. این روش ها نتایج فوق العاده ای دارد و همه ی افراد میتوانند با استفاده از آن به نتیجه برسند.

شرایط کاشت مو پیشانی بلند

بهتر است این موضوع را بدانید که برای کاشت مو پیشانی بلند شرایط خاصی مورد نیاز است به همین دلیل ممکن است همه ی افراد نتوانند از آن استفاده کنند. یکی از مهمترین شرایط آن داشتن بانک موی کافی در قسمت های مختلف از جمله ناحیه ی پشت سر و اطراف گوش است.

بهتر است بدانید این روش بیشتر برای افرادی مناسب که دچار ریزش مو شده باشند تا از این روش برای رفع ریزش مو به همراه افزایش زیبایی پیشانی استفاده کنند.

[تعداد: 7   میانگین: 4.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha