مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو پلاسما کاشت مو پلاسما
2 دسامبر 2018 بدون نظر 539 بازدید

کاشت مو پلاسما چیست؟

در صورتی که روش های مختلف را برای درمان ریزش مو امتحان کرده باشید حتما به این موضوع پی برده اید که متاسفانه بسیاری از روش ها اثرات قابل توجهی به دنبال ندارد و استفاده از آن ها فقط باعث هدر رفتن زمان و هزینه میشود برای همین باید برای درمان ریزش مو حتما از روش های مناسب استفاده کرد. کاشت مو پلاسما یکی از بهترین روش هایی است که بسیاری از افراد میتوانند برای دستیابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت مو پلاسما

اگر سری به کلینیک های زیبایی بزنید خواهید دید که در حال حاضر روش های زیادی برای درمان ریزش مو وجود دارد که بیماران میتوانند با توجه به شرایط خاصی که دارند از آن ها استفاده کنند.

اما به طور کلی برخی روش ها نتایج بهتری به دنبال دارند به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رشد موهای جدید از آن ها استفاده کنند که کاشت مو پلاسما قطعا جزء بهترین متدها قرار میگیرد.

کاشت مو پلاسما چیست؟

بهتر است بدانید کاشت مو پلاسما تقریبا برای تمام افرادی که دچار ریزش موی ارثی یا ژنتیکی شده اند مناسب میباشد. کاشت مو و پلاسما معمولا با فاصله ی زمانی معین انجام میشوند چون انجام کاشت مو به همراه پلاسما ممکن است مشکلات خاصی را به وجود آورد. استفاده از پلاسما درمانی یا همان پی ار پی چند وقت بعد از کاشت مو باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند و شاهد بهبود سریع زخم ها باشید.

کاندیدای کاشت مو پلاسما

کاشت موی پلاسما برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی ژنتیکی شدید شده باشند و با استفاده از داروها و روش های مختلف به نتیجه نرسیده باشند.

برای استفاده از روش کاشت مو محدودیت سنی وجود دارد و فرد باید حداقل ۲۵ الی ۳۰ سال سن داشته باشد چون قبل از این سنین احتمال ریزش موها بعد از کاشت افزایش خواهد یافت.

عوارض کاشت مو پلاسما

کاشت مو به روش پلاسما معمولا در اکثر موارد عارضه ای برای فرد به وجود نخواهد آورد. بهتر است بدانید تزریق پلاسما با استفاده از سوزن های بسیار نازک و بدون جراحی انجام میشود به همین دلیل روشی کاملا ایمن خواهد بود.

البته برای استفاده از این روش ها باید حتما به مراکز معتبر مراجعه شود چون در غیر اینصورت ممکن است عوارضی برای فرد به وجود آید که در برخی موارد به راحتی قابل درمان نباشد.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha