مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو در افراد مشهور پیوند مو در افراد مشهور
15 آگوست 2018 بدون نظر 3003 بازدید

نمونه های کاشت مو و پیوند مو در افراد مشهور

امروزه کاشت مو و پیوند مو در افراد مشهور بسیار بیشتر از افراد عادی به چشم می خورد به طوریکه بازیگرانی که از مشکل ریزش مو رنج نمی برند برای افزایش زیبایی و جذابیت خود به سراغ انجام این عمل ها می روند. اگر بخواهیم به نمونه های کاشت مو و پیوند مو در افراد مشهور اشاره کنیم میتوان دیوید بکهام فوتبالیست را نام ببریم که پس از مواجه شدن با کم پشتی موهای خود به سراغ درمان آنها نرفته و یک راست کاشت مو انجام داده است. در این مقاله به معرفی نمونه های کاشت مو و پیوند مو در افراد مشهور می پردازیم تا این تفکر که فقط شما با ریزش مو دست و پنجه نرم می کنید از فکرتان خارج شود.

کاشت مو و پیوند مو در افراد مشهور

کاشت موی وین رونی

مسلما شما بازیکن معروف کشور انگلستان وین رونی می شناسید. او در سن ۲۵ سالگی با طاسی سر مواجه شد. اما پس از گذشت مدتی و پس از مشورت با پزشک در یک توییت به هواداران خود اعلام کرد که یک تصمیم مهم در زندگی اش گرفته و آن این است که بلاخره پس از مدت ها فکر کردن عمل پیوند مو انجام داده است و از نتیجه حاصله رضایت کامل دارد همچنین گفت که آنها اولین کسانی هستند که شاهد موهای جدیدش خواهند بود و اگر می توانند یک ژل موی خوب به او معرفی کنند.

نمونه های کاشت مو و پیوند مو در افراد مشهور

تصویر کاشت مو وین رونی

کاشت موی دیوید بکهام

همانطور که در ابتدا به این مسئله اشاره کردیم دیوید بکهام نیز جزء آن دسته از افراد مشهور می شود می باشد که عمل پیوند مو انجام داده است. زمانی که او تصمیم به انجام این کار گرفت تمام خانواده اش از او حمایت کردند زیرا دلیل ریزش موهای او را مشغله های فراوان زندگی و عدم رسیدگی به موهایش میدانستند و عمل پیوند مو توانست اعتماد به نفس از دست رفته او را دوباره به او بازگرداند.

نمونه های کاشت مو و پیوند مو در افراد مشهور

تصویر کاشت مو دیوید بکهام

شاید با خودتان بگویید که دیوید بکهام سنین میانسالی را سپری می کند و من هنوز جوانی در آستانه ۲۰ و یا ۳۰ سالگی هستم چرا باید با این مشکل مواجه شوم باید به شما بگوییم که شما تنها فردی نیستید که دچار ریزش مو شده اید بلکه افراد بسیاری هستند که همانند شما فکر می کنند و البته افراد مشهور بسیاری هستند که در سنین جوانی دچار ریزش مو شده اند و سپس اقدام به کاشت مو و یا پیوند مو کرده اند

[تعداد: 3   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha