مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو و سیگار کاشت مو و سیگار
11 دسامبر 2018 بدون نظر 661 بازدید

همه چیز در مورد کاشت مو و سیگار

همانطور که میدانید روش های کاشت مو جزء روش های درمانی پر هزینه برای درمان ریزش مو و کچلی به شمار میروند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند انتظار دارند به بهترین نتیجه دست پیدا کنند. همین موضوع باعث شده تا در این مطلب تصمیم بگیریم به یکی از مهمترین موارد بعد از کاشت مو بپردازیم تا بتوانید جلوی عوارض احتمالی و ریزش موهای کاشته شده را به حداقل ممکن برسانید. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا در مورد کاشت مو و سیگار بیشتر بدانید.

کاشت مو و سیگار

تقریبا تمام مردم این موضوع را میدانند که مصرف سیگار باعث کاهش شدید سلامتی میشود و سیستم ایمنی بدن را دچار مشکل میکند اما هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که با بی توجهی به این مسائل به کار خود ادامه میدهند.

اما در مورد کاشت مو و سیگار باید به این نکته توجه داشته باشید که مصرف سیگار میتواند مشکلات زیادی برای فرد به وجود آورد به همین دلیل باید حتما مصرف آن متوقف شود.

همه چیز در مورد کاشت مو و سیگار

باید به این نکته توجه داشته باشید که مصرف سیگار باید حداقل از چند وقت قبل از کاشت مو متوقف شود در غیر اینصورت مدت ترمیم زخم ها افزایش پیدا خواهد کرد و ممکن است در برخی موارد حتی موهای کاشته شده دچار ریزش شوند. البته بهتر است بدانید در مورد قلیان هم داستان به همین صورت است و باید حتما مدت ها قبل و بعد از کاشت مو مصرف آن متوقف شود.

قطع مصرف سیگار قبل و بعد از کاشت مو

به طور کلی متخصصان در مورد کاشت مو و سیگار توصیه میکنند تا حداقل یک ماه قبل و بعد از کاشت مو مصرف سیگار متوقف شود. این کار باعث میشود تا فرد شاهد نتایج بهتری باشد و احتمال عوارض مختلف به حداقل ممکن برسد.

در این مدت باید حتما مصرف میوه ها، سبزیجات و غذاهای مقوی افزایش پیدا کند تا اثرات مخربی که بر روی سلامت فرد به وجود آمده به حداقل ممکن برسد و شاهد کمترین تاثیر سیگار بر روی کاشت مو باشیم.

عوارض سیگار بر روی کاشت مو

بهتر است درباره ی کاشت مو و سیگار این موضوع را بدانید که مصرف سیگار نه تنها باعث تاخیر در بهبودی زخم ها میشود بلکه رشد موها را هم تا حد زیادی کاهش میدهد. چون نیکوتینی که در سیگار یا حتی قلیان وجود دارد باعث کاهش خون رسانی در سر خواهد شد به همین دلیل موها رشد کافی نخواهند داشت.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha