مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو و استخر کاشت مو و استخر
11 دسامبر 2018 بدون نظر 479 بازدید

همه چیز در مورد کاشت مو و استخر

کاشت مو در بسیاری از موارد بهترین روش درمانی برای رفع ریزش مو خواهد بود و نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت اما افرادی که از ان استفاده میکنند هم باید به مراقبت های بعد از عمل و نکاتی که وجود دارد توجه کافی داشته باشند در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی برایشان به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد. یکی از مواردی که لازم است بیماران در مورد آن اطلاع داشته باشند کاشت مو و استخر است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به آن بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت مو و استخر

قبل از اینکه به کاشت مو و استخر بپردازیم باید این نکته را یادآوری کنیم که به طور کلی موها بعد از کاشت مو دچار حساسیت بالایی میشوند به همین دلیل باید به نکاتی که وجود دارد اهمیت زیادی دهید در غیر اینصورت احتمال ریزش موهای کاشته شده و مشکلات این چنینی کم نخواهد بود به صورتی که ممکن است در برخی موارد تمام موهای کاشته شده دچار ریزش شود.

همه چیز در مورد کاشت مو و استخر

در مورد کاشت مو و استخر باید بدانید که به طور کلی بسیاری از متخصصان توصیه میکنند تا حداقل چند وقت بعد از کاشت مو از مراجعه به استخر خودداری شود چون استخر رفتن باعث میشود تا پوست سر تحریک شود و احتمال عوارض مختلف تا حد زیادی افزایش پیدا کند. بهتر است بدانید در مورد دریا هم دقیقا به همین صورت است و توصیه میشود تا بهبود کاملا زخم ها خودداری شود.

زمان مناسب برای استخر رفتن بعد از کاشت مو

برای مراجعه به استخر باید حتما یک ماه صبر کنید چون قبل از این مدت پوست سر هنوز حساس است و زخم ها هم به صورت کامل بهبود پیدا نخواهند کرد. البته ممکن است برخی از افراد از روی ظاهر پوست سر تصور کنند میتوانند بعد از ۲ هفته به استخر بروند در حالی که بسیاری از متخصصان توصیه میکنند حداقل باید یک ماه بین کاشت مو و استخر فاصله انداخت.

در مورد دریا و سونا هم دقیقا به همین صورت خواهد بود و باید یک فاصله ی یک ماه بین آن و کاشت مو قرار دهید. معمولا بعد از این مدت مشکل خاصی برایتان به وجود نخواهد آمد.

نکات مهم درباره ی کاشت مو و استخر

درباره ی کاشت مو و استخر باید این نکته را بدانید که بعد از یک ماه هم بهتر است حتما از کلاه های مخصوص استفاده کنید چون آب استخر به علت کلری که دارد سلامت موها را به خطر می اندازد به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده نکرده اند هم باید به مراقبت های لازم توجه کافی داشته باشند تا موهایشان دچار ریزش نشود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha