مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو وسط سر کاشت مو وسط سر
11 دسامبر 2018 بدون نظر 1438 بازدید

کاشت مو وسط سر برای چه افرادی مناسب است

متاسفانه هنوز هم این تصور در میان مردم وجود دارد که بسیاری از ریزش مو ها قابل درمان نیستند به همین دلیل بسیاری از افراد حتی برای درمان ریزش موی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه نمیکنند این در حالی است که در حال حاضر حتی بدترین نوع ریزش مو هم قابل درمان خواهد بود. بهتر است بدانید ریزش موی ارثی در قدیم به راحتی قابل درمان نبود اما در حال حاضر با کاشت مو میتوان در سریع ترین زمان ممکن شاهد رفع ریزش مو بود به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به کاشت مو وسط سر بپردازیم.

کاندیدای کاشت مو وسط سر

بهتر است بدانید بسیاری از آقایان از اوایل سنین جوانی ریزش موی ارثی در نقاط وسط سر را تجربه میکنند. این ریزش مو نه تنها باعث کاهش زیبایی میشود بلکه مشکلات روحی مختلفی به وجود می آورد به همین دلیل درمان آن اهمیت زیادی دارد. برای درمان ریزش موی ارثی در وسط سر روش های موثر زیادی وجود ندارد به همین دلیل میتوان به جرات گفت کاشت مو وسط سر یکی از بهترین روش هاست.

کاشت مو وسط سر برای چه افرادی مناسب است

کاشت مو وسط سر برای آقایانی که دچار ریزش موی ارثی شده اند یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. البته بهتر است این نکته را بدانید که خانم ها هم در صورتی که دچار ریزش موی آندروژنیک شده باشند میتوانند برای رشد موهای جدید از این روش استفاده کنند. داشتن بانک موی کافی، دارا بودن حداقل ۲۵ سال سن و نداشتن بیماری های خاص از شرایط اصلی کاشت مو در نقاط مختلف سر است.

روش کاشت مو وسط سر

در صورتی که فرد بانک موی مناسب داشته باشد معمولا از روش هایی مانند sut و fue برای کاشت مو استفاده میشود. این روش ها نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهند داشت و باعث میشوند عوارض کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند به همین دلیل در حال حاضر برای کاشت مو وسط سر بیشتر از این روش ها استفاده میشود.

مزایای کاشت مو وسط سر

در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده باشید قطعا کاشت مو وسط سر مزایای فوق العاده ای خواهد داشت که بعد از مدتی کوتاه شاهد آن خواهید بود.این روش در اکثر موارد تنها روش قطعی برای درمان ریزش مو خواهد بود. افرادی که از این روش ها استفاده میکنند بعد از مدت ۳ ماه شاهد رشد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی خواهند بود، موهایی که هیچ تفاوتی با موهای طبیعی فرد نخواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha