مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو متراکم کاشت مو متراکم
11 دسامبر 2018 بدون نظر 730 بازدید

روش های کاشت مو متراکم

در حال حاضر بسیاری از افراد با روش های کاشت مو آشنایی دارند و همین باعث شده کاشت مو به یکی از متداول ترین روش ها برای درمان ریزش مو تبدیل شود. البته این موضوع به علت نتایج فوق العاده ی کاشت مو هم هست چون درصد بالایی از بیماران بعد از اینکه از روش های کاشت مو استفاده میکنند شاهد نتایج دلخواه خود خواهند بود. البته برخی از افراد هم به علت اینکه انتظارات غیر واقعی از روش های کاشت مو دارند از نتایجی که به وجود می آید رضایت نخواهند داشت به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به کاشت مو متراکم بپردازیم.

کاشت مو متراکم

معمولا بسیاری از افراد تصور میکنند با استفاده از روش های کاشت مو به تراکم بالایی از موها دست پیدا میکنند این در حالی است که با استفاده از هیچ کدام از روش های کاشت مو نمیتوان تراکم بیش از حد ایجاد کرد به همین دلیل قبل از اینکه از روش های کاشت مو استفاده کنید باید از این موضوع اطلاع داشته باشید. البته کاشت مو متراکم تا حدی قابل اجرا خواهد بود اما برای آن حد و مرزی وجود دارد.

روش های کاشت مو متراکم

به طور کلی باید این نکته را بدانید که کاشت مو متراکم در بهترین حالت باز  هم تراکمی کمتر از موهای طبیعی بیمار خواهد داشت بنابراین نباید انتظار بالایی داشته باشید. کاشت مو با تراکم غیر معمول میتواند مشکلات زیادی به وجود آورد تا جایی که فرد دچار عوارضی خواهد شد که به راحتی قابل درمان نخواهد بود به همین دلیل در کلینیک های معتبر به هیچ وجه این کار انجام نمیشود.

بهترین روش برای کاشت مو متراکم

همانطور که اشاره کردیم کاشت مو متراکم تا حد استاندارد مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بهتر است بدانید برای این کار امروزه روش های زیادی به وجود آمده است که میتوان با استفاده از آن ها در یک جلسه به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. از میان روش هایی که در حال حاضر وجود دارد روش های sut  و fue جزء بهترین روش ها به شمار میروند چون با استفاده از آن ها میتوان در یک جلسه پیوند مو را به پایان رساند.

جالب است بدانید با استفاده از این روش ها میتوان در یک جلسه تعداد بالایی از تار موها را پیوند زد به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند لازم نیست چند جلسه برای کاشت مو مراجعه کنند.

عوارض کاشت مو متراکم

کاشت مو متراکم در صورتی که بیش از حد استاندارد انجام شود مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد. یکی از رایج ترین عوارض کاشت موی متراکم ریزش موهای کاشته شده به همراه التهاب فولیکول هاست. البته در مراکز مجاز به هیچ وجه کاشت مو با تراکم بیش از حد مجاز انجام نخواهد شد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha