مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو لیزری کاشت مو لیزری
25 آگوست 2018 بدون نظر 687 بازدید

کاشت مو لیزری چیست؟

زمانی که کاشت مو به تازگی ابداع شده بود، گرافت های مو بزرگ بودند، با فاصله از هم کاشته می شدند و و ظاهری عجیب و مصنوعی بر روی سر ایجاد می کرند. امروزه کاشت مو با ابزار تخصصی کاشت مو انجام شده که ریز پیوند های تک مویی و پیوند فولیکولی انجام می دهند. کاشت مو لیزری نیز یکی از روش هایی ست که امروزه با کمک دستگاه های مجهز به تکنولوژی های پیشرفته لیزری انجام می شود.

نقش لیزر در کاشت مو لیزری

ریزش مو ها یک مشکل رایج در بین انسان هاست که تاثیرات منفی بر عزت نفس می گذارد. کاشت مو بهترین راه حل برای این مشکل است که نتیجه ای قطعی دارد. البته که با کاشت مو کار تمام نشده و باید از آنها مراقبت شود. لیزر در کاشت مو لیزری فقط نقش برش، شکاف و ایجاد کردن حفره را دارد. لیزر با حرارتی که ایجاد می کند به بافت های پوست آسیب زده و سبب برش آن می شود. لیزر در دو روش FIT  وFUT استفاده می شود.

کاشت مو لیزری چیست؟

معایب کاشت مو لیزری

انجام کاشت مو به وسیله ی لیزر سبب خون رسانی کمتر و دیرتر به گرافت ها شده، زیرا به دلیل حرارت بالایی که دارد باعث آسیب دیدن مویرگ های اطراف محلی که لیزر در آنجا انجام شده است شده و در نتیجه خون رسانی کمتر می شود. همچنین بر اثر همین حرارت، فولیکول های اطراف آن محل یا آسیب می بینند و یا از بین می روند.

 برخی از پزشکان برای جراحی کاشت مو از دستگاه های لیزری استفاده نمی کنند و فقط برای تبلیغات از کلمه لیزر استفاده می کنند چرا که بسیاری از متقاضیان کاشت مو این تصور را دارند که کاشت مو با کمک دستگاه های لیزری روشی بسیار پیشرفته است و همیشه بهترین نتیجه را می دهد.

رشد موها بعد از کاشت موی لیزری

بعد از کاشت مو با هر روشی، دو الی سه هفته موها رشد کرده و سپس وارد فاز استراحت شده و بعد از آن می ریزند، البته ریشه ی مو ها زنده است و ریزش موها ناشی از استرس وارد شده به فولیکول های مو می باشد و پس از گذشت مدت زمانی موها دوباره رشد می کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha