مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو لابلای موها کاشت مو لابلای موها
25 سپتامبر 2018 بدون نظر 2758 بازدید

کاشت مو لابلای موها چیست؟

در این مقاله می خوانیم:

یکی از روش های کاشت مو در افرادی که در انجام کاشت مو محدودیت دارند و یا بانک مناسبی در پشت سر خود جهت اهدای مو ندارند کاشت مو لابه لای موهای موجود بیمار می باشد که باید دید کاشت مو لابلای موها چیست؟

کاشت مو لابلای موها

برخی از افرادی که دچار ریزش موی بدون بازگشت شده اند به دلیل محدودیت در انجام کاشت مو و نداشتن بانک موی مناسب از روش کاشت لابلای موها یا روش HRT استفاده می نمایند.

در این روش کاشت مو موهای طبیعی یا مصنوعی همرنگ و هم جنس موهای خود بیمار بر روی لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان قرار داده می شود و این لایه که مشبک مانند می باشد با استفاده از چسب کراتین بر روی سر فیکس می گردد و موهای خود بیمار نیز لابه لای موها از لایه مشبکی عبور داده می شود تا حجم موها افزایش پیدا کند.

کاشت مو لابلای موها چیست؟

روش کاشت موی HRT

روش انجام کاشت موی hrt به شرح زیر می باشد:

در روش کاشت مو HRT بیمار به بانک موی خود نیاز نخواهد داشت و موی کاشته شده از نظر جنس و رنگ با موی وی تناسخ کاملی خواهد داشت  و خط رویش موها نیز کاملا طبیعی خواهد بود.

همچنین افرادی که از این روش کاشت مو استفاده نموده اند می توانند به فعالیت ورزشی بپردازند و استحمام داشته باشند و می توانند از  استخر و سونا استفاده کنند و موهای کاشته شده قابلیت رنگ کردن، فر و سشوار کشیدن را خواهند داشت و تنها عیب این موها عدم قابلیت کوتاه کردن این موها می باشد همچنین عمر مفید این نوع کاشت مو حدود ۲ سال خواهد بود.

روش کاشت مو لابه لای موها با روشHRT برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند اما به انجام هیچ گونه خط برشی بر روی سر خود ندارند و برای خانم ها جهت رفع کم پشتی موهایشان بسیار مناسب می باشد که تار موهایی با تراکم مناسب را برای آنها ایجاد می نماید که موهای کاشته شده با موهای شخص بیمار هماهنگی کاملی پیدا خواهند کرد و تشخیص کاشت مو برای دیگران از لحاظ ظاهری کار بسیار سختی خواهد بود.

در روش کاشت مو لابلای موها که به روشHRT مرسوم می باشد ظاهری طبیعی و موهایی پرپشت برای بیمارانی ایجاد می گردد که در انجام کاشت مو به دلیل عدم بانک موی مناسب در سر خود محدودیت دارند و در این روش کاشت مو بیمار به مراقبت های پس از عمل و دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha