مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو غیر قابل رشد کاشت مو غیر قابل رشد
16 سپتامبر 2018 بدون نظر 1035 بازدید

کاشت مو غیر قابل رشد چیست و چه مشکلاتی دارد؟

وجود مو در زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد و امروزه یک مسئله ی مهم برای افراد است. برخی از ریزش مو ها از جمله ریزش موی ارثی غیر قابل اجتناب هستند و با استفاده از قرص ها و دارو های ضد ریزش مو درمان نمی شوند؛ زیرا این دارو ها روی ساقه مو تاثیر می گذارند نه ریشه مو. همچنین شامپو هایی که با نام ضد ریزش تبلیغ می شود هیچ گونه تاثیری بر ریزش مو ندارند. بهترین راه برای درمان این مشکل کاشت مو است. این درمان به دو روش کاشت مو غیر قابل رشد و کاشت مو قابل رشد انجام می شود.

تفاوت کاشت مو غیر قابل رشد و قابل رشد در چیست؟

در کاشت موی طبیعی، فولیکول زنده در بانک مو برداشته می شود و سپس در ناحیه ی مورد نظر، کاشته می شود. در این روش به دلیل زنده بودن فولیکول، فولیکول تغذیه می کند و باعث رشد مو و جلوگیری از ریزش مو می شود. اما در کاشت مو غیر قابل رشد، نیازی به بانک مو فرد متقاضی کاشت مو نیست و موهای مورد نیاز از بانک موی مرکز کاشت مو تهیه می شوند.

کاشت مو غیر قابل رشد چیست و چه مشکلاتی دارد؟

موهای مورد استفاده ممکن است طبیعی ولی بدون فولیکول زنده و یا اینکه به طور کلی مصنوعی باشند؛ موهای فاقد فولیکول زنده با کمک تکنیک خاصی  و بدون جراحی به پوست سر متصل می شوند. این روش فقط طی یک جلسه انجام می گیرد و فرد می تواند قد موی خود را انتخاب کند.

مشکلات مربوط به کاشت مو غیرقابل رشد

در کاشت موهایی که از موهای مصنوعی استفاده می شود یا همان کاشت مو غیر قابل رشد ، جلوه ی کار خیلی طبیعی نیست و امکان انجام کارهایی مانند رنگ کردن مو و یا حالت دهی به مو با کمک سشوار وجود ندارد. البته در انواعی که از موهای طبیعی غیر زنده استفاده می شود امکان رنگ کردن مو و یا حالت دهی و … وجود دارد و موها جلوه ی بسیار طبیعی تری دارند اما به هر حال این موها فولیکول زنده ای نداشته و نسبت به موهای دارای فولیکول زنده آسیب پذیر تر هستند.

۱۰ تا ۲۰ درصد این مو ها طی ۳ تا ۳۶ ماه ریخته می شوند و فرد باید هر ساله برای جایگزین کردن موی جدید، به کلینیک کاشت مو مراجعه نماید و کاشت مو انجام دهد. از دیگر عوارض این روش می توان به بروز عفونت، حساسیت ها، التهاب، پس زده شدن موها  توسط بدن و همچنین آسیب به موهای طبیعی فرد اشاره نمود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha