مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو طبیعی بدون جراحی کاشت مو طبیعی بدون جراحی
5 دسامبر 2018 بدون نظر 1060 بازدید

آیا کاشت مو طبیعی بدون جراحی انجام می شود؟

اگر به دنبال روشی هستید که با استفاده از آن به درمان قطعی ریزش مو بپردازید بهتر است بدانید روش های کاشت مو یکی از بهترین روش ها خواهند بود. البته در بسیاری از مواقع روش های کاشت مو تنها روش برای حتمی ریزش مو خواهند بود به طوری که بسیاری از افراد نمیتوانند از روش های دیگر برای رفع ریزش مو ی خود استفاده کنند اما متاسفانه به علت این که در کاشت مو اکثرا از جراحی استفاده میشود بسیاری از افراد از آن استفاده نمیکنند به همین دلیل در این مطلب قصد داریم به کاشت مو طبیعی بدون جراحی بپردازیم.

کاشت مو طبیعی بدون جراحی

اگر تا کنون تصور میکردید که در همه ی روش های کاشت مو از جراحی استفاده میشود بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون در سالهای اخیر روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است که در آن ها از جراحی استفاده نمیشود و بیماران میتوانند با استفاده از آن ها به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. در این روش ها به جای استفاده از جراحی از دستگاه های مخصوص برای استخراج فولیکول ها استفاده میشود.

آیا کاشت مو طبیعی بدون جراحی انجام می شود؟

روش هایی کاشت مو طبیعی بدون جراحی جزء بهترین روش ها به شمار میروند به طوری که در حال حاضر بسیاری از متخصصان برای رفع ریزش موی بیماران از آن استفاده میکنند.

اما باید این نکته را هم بدانید که این روش ها برای همه ی افراد مناسب نمیباشد به همین دلیل برخی از افراد مجبور خواهند بود از روش های قدیمی مانند روش fut برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند.

روش های کاشت مو طبیعی بدون جراحی

روش های fue ,fit و sut از روش های بدون جراحی هستند که در حال حاضر به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرند. بهتر است بدانید در روش های قدیمی برای برداشت فولیکول ها قسمتی از پوست ناحیه ی پشت سر برش زده میشد تا پیاز های مو از آن استخراج شود اما با استفاده از روش های جدید که معرفی کردیم فولیکول ها به صورت دانه به دانه از نقاط مختلف سر یا بدن برداشته میشوند.

مزایای پیوند موی بدون جراحی

کاشت مو طبیعی بدون جراحی نسبت به روش های دیگر مزایای فوق العاده ای دارد که قطعا بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند. به دلیل اینکه در این روش ها از جراحی استفاده نمیشود جای بخیه و برش که در سایر روش های باقی می ماند مشاهده نخواهد شد و علاوه بر این با استفاده از روش ها باعث میشود دوران نقاهت تا حد زیادی کاهش پیدا کند و فرد به عوارض خاصی دچار نشود.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha