مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو ضرر دارد یا نه کاشت مو ضرر دارد یا نه
4 دسامبر 2018 بدون نظر 452 بازدید

کاشت مو ضرر دارد یا نه

کاشت مو در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد بعد از اینکه دچار ریزش موی ارثی یا ژنتیکی میشوند تصمیم میگیرند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند به همین دلیل سوالات زیادی در مورد آن مطرح میشود که یکی از انها ضرر کاشت مو است. همین باعث شده تا در این مطلب به این موضوع بپردازیم که کاشت مو ضرر دارد یا نه البته باید توجه داشته باشید که کاشت مو فقط برای درمان ریزش موی ارثی به کار گرفته میشود و در سایر موارد معمولا جایگاه خاصی ندارد.

کاشت مو ضرر دارد یا نه ؟

اگر شما هم جزء افرادی هستید که دچار ریزش موی ارثی شده اید و نمیدانید باید از روش های کاشت مو استفاده کنید یا سایر روش ها باید این نکته را بدانید که استفاده از روش های کاشت مو در اکثر موارد تنها روش قطعی برای رفع ریزش مو خواهد بود به همین دلیل بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه که کاشت مو ضرر دارد یا نه، بالا ببرید تا بتوانید انتخاب مناسبی ببرید.

کاشت مو ضرر دارد یا نه

به طور کلی در رابطه با عوارض کاشت مو میتوان این موضع را گفت که انجام آن در مراکز معتبر خطر قابل توجهی نخواهد داشت و اکثر افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند شاهد نتایج قابل قبولی باشند. اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که روش کاشت مو هم تاثیر زیادی در جلوگیری از عوارض مختلف خواهد داشت که در ادامه اشاره ای به آن خواهیم داشت.

ایمن ترین روش کاشت مو

برای پاسخ به این سوال که کاشت مو ضرر دارد یا نه، باید حتما به این موضوع اشاره کنیم که در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که میزان عوارض احتمالی آن کاملا متفاوت خواهد بود.

مثلا در روش های قدیمی مانند fut  احتمال بروز عوارض مختلف بیشتر خواهد بود در صورتی که روش های جدید مانند sut و fue در اکثر موارد حتی عوارض سطحی هم به دنبال نخواهند داشت.

عوارض کاشت مو

تمام بیماران قبل از اینکه از روش های کاشت مو استفاده کنند باید دقیقا این موضوع را بدانند که کاشت مو ضرر دارد یا نه، و علاوه بر این با عوارض دقیق آن آشنایی داشته باشند که متخصصان در جلسه ی مشاوره به صورت دقیق به آن خواهند پرداخت. بهتر است بدانید التهاب، آسیب به اعصاب سر، عفونت، غیر طبیعی بودن خط رویش مو و موارد این چینی از عوارض کاشت مو به شمار میروند.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha