مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو شقیقه ها کاشت مو شقیقه ها
5 دسامبر 2018 بدون نظر 3821 بازدید

فواید کاشت مو شقیقه ها

همانطور که میدانید ریزش مو در هر قسمتی از سر که به وجود آید قطعا تاثیر بدی بر روی زیبایی و سلامت روحی اطراف خواهد داشت و باید آن را درمان کرد اما درمان ریزش مو در برخی از نقاط سر اهمیت بیشتری دارد که قطعا از بین نقاط مختلف سر میتوان گفت درمان ریزش موی شقیقه اهمیت بسیار زیادی دارد. همین باعث شده تا در این مطلب تصمیم بگیریم به کاشت مو شقیقه ها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو شقیقه ها

ریزش مو در شقیقه ها باعث میشود تا تناسب پیشانی با سایر قسمت های صورت کاهش پیدا کند به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل میشوند به دنبال بهترین روش برای درمان آن هستند.

بهتر است بدانید در حال حاضر کاشت مو شقیقه ها یکی از بهترین روش های درمان برای رفع ریزش موی این ناحیه میباشد اما روش های دیگری هم وجود دارد که ممکن است با تشخیص پزشک مورد استفاده قرار گیرد.

فواید کاشت مو شقیقه ها

برای کاشت مو شقیقه ها میتوان از کلیه ی روش های کاشت مو مانند fut و sut استفاده کرد. در حال حاضر افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو در قسمت شقیقه ها استفاده کنند باید بانک موی قوی داشته باشند چون متاسفانه در حال حاضر امکان انتقال فولیکول از سایر افراد وجود نخواهد داشت. علاوه بر این فرد باید دچار بیماری های خاص نشده باشد و حتما ریزش موهایش از نوع ژنتیکی باشد.

فواید کاشت مو شقیقه ها

همانطور که اشاره کردیم برای رفع ریزش موی قسمت شقیقه روش های زیادی وجود دارد اما کاشت مو شقیقه ها یکی از بهترین روش ها برای دستیابی به نتایج قابل قبول است چون این روش نتایج دائمی و حتمی به دنبال خواهد داشت و استفاده از آن باعث میشود تا فرد این اطمینان را داشته باشد که موها مجددا دچار ریزش نخواهند شد.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که کاشت مو در ناحیه ی شقیقه ها باعث کاهش اندازه ی پیشانی و تناسب آن با سایر نقاط صورت خواهد شد به همین دلیل زیبایی فرد تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

جایگزین کاشت مو شقیقه ها

به جای کاشت مو شقیقه ها میتوان از روش های دیگر مانند prp و لیزر تراپی هم استفاده کرد. البته این روش ها برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود و ممکن است نتایج رضایت بخشی به دنبال نداشته باشد به همین دلیل برای استفاده از آن ها حتما باید با متخصصان زیبایی مشورت کرد و از نتیجه بخشی این روش ها اطمینان حاصل نمود.

[تعداد: 5   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha