مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو سیفر کاشت مو سیفر
25 سپتامبر 2018 بدون نظر 871 بازدید

کاشت مو سیفر یا اتوماتیک

کاشت مو سیفر در واقع همان روش fit است اما با این تفاوت که برداشت موها از بانک مو توسط دستگاهی با نام omnigraft  انجام می شود. البته این روش کاشت مو در سال ۲۰۰۰ میلادی مطرح گردید.

این دستگاه پوست را سوراخ و تا عمق ۶ میلی متری پوست نفوذ می کرد. بعد ها به دلیل غیر استریل و زیان آور بودن، انتقال بیماری ها، تخریب فولیکول های موجود در اطراف بانک مو و ناحیه ی گیرنده، محبوبیت آن در بین پزشکان کاشت مو کاهش یافت و به مرور زمان کنار گذاشته شد.

سال ها بعد در حدود سال ۲۰۰۹ در کشور فرانسه دستگاهی طراحی گردید که با تکنیک مکش یا ساکشن، فولیکول ها را از بانک مو استخراج می کرد. در کاشت مو با استفاده از دستگاه کاشت مو سیفر، دیگر نیازی به نفوذ در عمق ۶ میلی متری پوست نبود.

کاشت مو سیفر یا اتوماتیک چگونه انجام می شود؟

در تکنیک safer فولیکول ها مانند روش fit ولی با سرعتی بیشتر استخراج می شوند. خوبی این دستگاه این است که نوکی تیز و برنده مانند دستگاه پانچ که در روش fit استفاده می شود ندارد. در این تکنیک دستگاه به عمق ۳ میلی متری پوست نفوذ کرده و کمترین آسیب ممکن را به فولیکول ها می رساند. در این روش گرافت ها بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک جدا و در محل گیرنده کاشته می شوند، این کار سبب دوام بیشتر گرافت ها و همچنین پایین آمدن احتمال عفونت می شود.

کاشت مو سیفر یا اتوماتیک

تراکم موها در روش سیفر چگونه است؟

در این روش به علت ظرافت در پانچ و نیز همگن بودن فولیکول هایی که استخراج شده اند و همچنین تعداد بالای گرافت ها، می توان در صورت وجود ظرفیت کافی بانک مو، کاشت مویی با تراکم بالا را تجربه نمود.

فواید و مضرات روش safer

فواید و مضرات روش SAFER به شرح زیر می باشد:

در این روش، بعد از پیوند ناحیه های دهنده و گیرنده به سرعت ترمیم شده و بعد از گذشت یک هفته تا ۱۰ روز، هیچ اثری از سوراخ هایی که فولیکول ها از آنجا برداشت شده بودند مشاهده نمی شود.

التهاب، درد، خون مردگی در اطراف چشم ها و یا پیشانی عوارضی هستند که گاهی بر اثر کاشت مو پدیدار می شوند، اما در کاشت مو سیفر چنین عوارضی وجود ندارد و فرد می تواند بعد از گذشت ۱ روز فعالیت های روزانه خود را انجام دهد. البته گاهی اوقات برخی از فولیکول های مو هنگام استخراج و جابجایی به دلیل تماس با جریان هوای دستگاه اتماتیک، رطوبت طبیعی خود را از دست داده و از کیفیت آن ها کاسته شود و پس از کاشت مو رشد مناسبی نداشته باشند یا دچار ریزش گردند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha