مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو زیر پوستی کاشت مو زیر پوستی
3 دسامبر 2018 بدون نظر 489 بازدید

کاشت مو زیر پوستی چیست؟

ریزش موی ارثی نوعی از ریزش مو است که نمیتوان برای درمان آن از داروهای مختلف و روش های معمول استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار این نوع ریزش مو میشوند به راحتی شاهد رشد موهای جدید نخواهند بود و حتی در مواردی ممکن است مجبور شوند تا آخر عمر با ظاهری که برایشان به وجود آمده کنار بیایند. کاشت مو زیر پوستی یکی از روش هایی است که برای درمان ریزش موی ارثی به کار گرفته میشود اما افرادی که قصد دارند از آن استفاده کنند باید شرایط کافی داشته باشند.

کاشت مو زیر پوستی

اگر تصور میکنید ریزش موی ارثی به راحتی قابل درمان نیست بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون در سالهای اخیر با استفاده از روش هایی جدیدی که برای کاشت مو زیر پوستی به وجود آمده است میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج دلخواه رسید و شاهد رشد موهای جدید بود. کاشت موی زیر پوستی روشی است که متخصصان به انتقال فولیکول ها به ناحیه ای که دچار کچلی شده میپردازند.

کاشت مو زیر پوستی چیست؟

برای کاشت مو زیر پوستی متخصصان در وهله ی اول به استخراج فولیکول ها سالم از قسمت های مختلف سر میپردازند. این کار با میتوان با استفاده از پانچ، دستگاه های جدید و روش های جراحی انجام داد که هر کدام ویژگی های خاصی دارند. بعد از اینکه فولیکول ها برداشته شدند و پیازهای مو تقسیم شد با استفاده از روش هایی که وجود دارد در داخل پوست سر کاشته میشود.

مزایای کاشت مو زیر پوستی

بهتر است بدانید کاشت مو زیر پوستی روشی است که با استفاده از آن میتوان ریزش موی ارثی یا آندروژنیک را به صورت حتمی درمان کرد که همین موضوع باعث شده افرادی که از این روش استفاده میکنند از نتایجی که به وجود می آید تردید نداشته باشند. این روش خوشبختانه دائمی است و لازم نیست هر چند وقت یکبار به پزشک مراجعه کرد.

البته باید به این نکته هم اشاره داشته باشید که هزینه ی این روش بیشتر از روش های دیگر است و ممکن است برخی از افراد شرایط استفاده از آن را نداشته باشند.

مراقبت های بعد از کاشت مو زیر پوستی

بعد از کاشت مو زیر پوستی باید تا یک الی دو هفته به طرز شستشوی موها توجه زیادی داشت و مصرف الکل و دخانیات را متوقف کرد. علاوه بر این از هرگونه تماس فیزیکی به سر جلوگیری به عمل آورد و به مصرف منظم داروهایی که تجویز شده است اهمیت زیادی داد. البته تمامی موارد توسط متخصصان یادآوری خواهد شد.

[تعداد: 4   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha