مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو روش SUT کاشت مو روش SUT
۱ مهر ۱۳۹۷ بدون نظر 8961 بازدید

کاشت مو روش SUT

کاشت مو روش sut در حال حاضر جدیدترین روش کاشت مو در دنیا می باشد که توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گیرد. این روش به دلیل داشتن برخی مزایای منحصر بفرد در کلینیک های بسیاری انجام می گردد و متقاضیان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم، از مزایای آن بهره ببرند.

کاشت مو روش sut چگونه انجام می گیرد؟

روش انجام کاشت مو به روش SUT به شرح زیر می باشد:

همانطور که گفته شد این روش توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گیرد و به نیروی انسانی کمتری نیاز دارد. برخلاف سایر روش ها که برای انجام آن ها چندین نفر باید همکاری داشته باشند و انجام صحیح آن از عهده یک نفر خارج است؛ این روش را پزشک می تواند به تنهایی و با کمک دستگاه انجام دهد.

کاشت مو روش SUT

این روش کاشت مو یک روش غیر جراحی برای کاشت مو و درمان ریزش مو می باشد که نیاز به برش و بخیه ندارد و به همین دلیل لازم نیس بیمار نگران عوارض بعد از جراحی مانند عفونت و خونریزی باشد. انجام این روش بسیار ساده است و در صورت داشتن تجربه و تخصص پزشک و استفاده از دستگاه استاندارد، بیمار می تواند با انجام تنها یک جلسه درمان، شاهد رویش موهای طبیعی باشد.

در این روش بعد از مشخص شدن خط رویش مو توسط پزشک که طبق نظر فرد و بررسی های از قبل انجام شده صورت می گیرد؛ فولیکول های مو به وسیله دستگاه برداشته شده و در ناحیه مورد نظر برای درمان کاشته می شوند. در واقع تمامی مراحل مورد نیاز در یک جلسه قابل انجام دادن هستند و نیاز به تکرار جلسات برای رسیدن به نتیجه دلخواه نمی باشد.

توصیه های مهم برای  متقاضیان قبل از کاشت مو روش SUT

قبل از تصمیم گیری برای انجام کاشت مو حتما به یک کلینیک معتبر که دارای رزومه خوبی در مورد کاشت مو می باشد مراجعه نموده و با یک پزشک متخصص و با تجربه مشورت نمایید. در طی جلسه مشاوره شما می توانید هدف خود از انجام کاشت مو و انتظارات خود از درمان را با پزشک مطرح نمایید.

کاشت مو روش SUT

همچنین لازم است پزشک را در جریان سابقه پزشکی و خانوادگی خود قرار دهید و اگر داروی خاصی مصرف می کنید آن را به اطلاع پزشک برسانید.

به این ترتیب جراح کاشت مو قادر خواهد بود با بررسی شرایط و امکانات و همچنین شرایط روحی و انتظارات شما، بهترین روش را انتخاب کند و در مورد تمامی موضوعات مهم مانند روش انجام درمان، ریسک ها و فواید، هزینه ها و مراقبت های لازم با شما صحبت کند.

مزایای روش SUT کاشت مو

کاشت مو روش SUT دارای مزایای زیر می باشد:

  • عوارض و ریسک بسیار کم
  • بدون نیاز به گذراندن دوران نقاهت
  • بدون احساس درد
  • بدون خونریزی
  • بر جای نماندن جای زخم و اسکار ناشی از جراحی
  • تراکم بسیار بالای کاشت مو
  • انجام تمامی مراحل در یک جلسه
  • مشاهده موهای پیوندی بعد از اتمام جلسه
  • دارای ظاهر طبیعی
  • دارای خط رویش طبیعی

امکان کاشت چند تار مو در یک جلسه توسط روش SUT وجود دارد؟

همانطور که گفته شد امکان برداشت فولیکول های زنده طی یک جلسه در روش SUT نسبت به روش های دیگر بیشتر است اما این تعداد تا اندازه زیادی به بانک موی فرد نیز بستگی دارد؛ به عبارتی هرچه تراکم بانک موی فرد بیشتر باشد، تعداد فولیکول های بدست آمده نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین تعداد فولیکوهای برداشت شده به تک دانه و یا چند دانه بودن مو نیز بستگی دارد؛ در واقع مو ممکن است دارای یک یا چند فولیکول باشد که هرچه این تعداد بیشتر باشد تعداد فولیکول های کلی نیز بیشتر می گردد.

کاشت مو روش SUT

مراقبت های لازم بعد از انجام کاشت مو روش  SUT

بیمار باید دستورالعمل های پزشک درمورد زمان و نحوه شستشوی موها و مراقبت از موهای کاشته شده را به دقت انجام دهد و همچنین در روزهای اولیه بعد از درمان از انجام فعالیت های سنگین خودداری نماید.

هزینه کاشت مو روش SUT

مانند سایر روش های کاشت مو، میزان هزینه کاشت مو به روش SUT نیز به عوامل متعددی بستگی دارد و برای اطلاع دقیق از هزینه ها باید ابتدا به کلینیک مراجعه نمایید. بعد از انجام جلسه مشاوره و بررسی بانک مو و میزان تراکم مورد نیاز، میزان هزینه نیز مشخص خواهد شد.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *