مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو روش prp کاشت مو روش prp
25 سپتامبر 2018 بدون نظر 930 بازدید

کاشت مو روش prp چیست؟

تزریق prp از روش درمانی نسبتا نوین پزشکی محسوب می شود که توانسته است در شاخه های مختلف درمان های پزشک اثرات مثبتی داشته باشد. استفاده از ماده ی prp یا به عبارتی پلاسمای غنی از پلاکت در زمینه زیبایی از جمله تقویت مو رایج شده است، اما برای برخی از مردم این تصور به وجود آمده که روش کاشت مویی به نام کاشت مو روش prp وجود دارد. در حالی که چنین تصوری اشتباه است و نیاز به اصلاح دارد.

اگر کاشت مو روش prp وجود ندارد، prp چه کاری برای موها می کند؟

کاربرد پی آر پی برای مو فواید زیر را دارا می باشد:

کاشت مو روش prp وجود خارجی  ندارد، اما این بدان معنا نیست که تزریق prp  برای موها غیر ممکن و یا بدون فایده باشد. چیزی که واقعیت دارد و هم اکنون رواج زیای پیدا کرده این است که از تزریق ماده ی پی آر پی به پوست سر جهت تقویت موهای سر و کمک به رویش مجدد مو از فولیکول های ضعیف شده و از کار افتاده استفاده می شود.

کاشت مو روش prp چیست؟

ماده prp چگونه به دست می آید؟

در ابتدا مقداری از خون خود فرد گرفته می شود و با استفاده از سانتریفیوژ، سلول های مختلف آن مانند گلبول های سفید و گلبول های قرمز و همچنین پلاکت های آن جدا می شوند، سپس پلاکت های جدا شده را با استفاده از سرنگ به ناحیه ی کم پشت و یا طاس تزریق می کنند.

این کار سبب تحریک سلول ها ی فولیکول مو برای تکثیر و بازسازی می شوند و به این ترتیب در تقویت مو، جلوگیری از ریزش مو و حتی کمک به رویش مجدد موهای ریخته تاثیر مثبت دارد. در این روش نه تنها به بافت پوست آسیبی نمی رسد بلکه این دارو سبب تقویت سلول های پوست هم می شود.

چه کسانی می توانند prp  تزریق کنند؟

تزریق پی آر پی برای افراد زیر کاربرد دارد:

این روش برای همه ی افرادی که دچار ریزش مو یا طاسی اند، مناسب نیست. کسانی که بیماری های عفونی فعال در پوست سر دارند و همچنین کسانی که سابقه ی بیماری زونا، دیابت، اختلالات انعقاد خون  و یا اختلالات سیستم ایمنی بدن دارند، نمی توانند این تزریق را انجام دهند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha