مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو روش BHT کاشت مو روش BHT
۱ مهر ۱۳۹۷ بدون نظر 8076 بازدید

کاشت مو روش BHT

موهای قسمت های مختلف بدن و صورت می توانند برای درمان طاسی مورد استفاده قرار بگیرند. این روش، کاشت مو روش BHT نام دارد و در موارد خاص بر روی برخی افراد انجام می گیرد.

این افراد به طور کلی مردان یا زنان با ریزش موی مردانه و یا ریزش موی زنانه هستند که بانک موی ضعیفی در قسمت پشتی سرشان دارند. تعداد فولیکول های مویی که می توان از پشت سر آنها برداشت کرد ممکن است بسیار محدود باشد.

این مطالعه با هدف بررسی نتایج حاصل از پیوند موی بدن به ناحی طاس پوست سر در بیماران مختلف انجام شده است تا افراد بتوانند قبل از انتخاب روش مناسب، از اطلاعات کافی برخوردار باشند.

مشکلات و محدودیت های کاشت مو روش BHT

موهای بدن می تواند یک منبع اضافی برای تامین بانک مو در بیمارانی باشد که در ناحیه سر بانک موی مناسبی ندارند. کارایی bht متاسفانه با توجه به استراتژی های بازاریابی بیش از حد مورد توجه قرار گرفته است.

کاشت مو روش BHT

موهای بدن، بدون توجه به جایی که از آن گرفته شده است، دارای ویژگی های بسیار متفاوتی نسبت به موهای سر می باشد؛ از جمله اینکه پوشش آن کمتر است، معمولا شفاف تر است، رشد کمتری دارد و میزان رشد آن بعد از پیوند کمتر قابل پیش بینی می باشد. همچنین مشکلات فنی در برداشتن موهای بدن وجود دارد.

با توجه به دلایل گفته شده، کاشت مو از بدن تنها زمانی باید مورد استفاده قرار بگیرد که بانک مو در پشت سر فرد کافی نیست و یا مشکلات دیگری در این ناحیه وجود دارد که برداشت فولیکول ها را غیر ممکن می سازد.

مناسب ترین قسمت ها برای تامین موی مورد نیاز در روش BHT

تحقیقات نشان داده اند که موهای ریش بهترین منبع برای کاشت مو روش bht می باشد و بعد از آن موهای قفسه سینه دومین مورد مناسب برای این روش است.

کاشت مو روش BHT

کاشت مو به روش BHT در صورتی که فرد دارای بانک موی مناسبی در قسمت بدن باشد ممکن است در طی یک جلسه که حدود ۸ جلسه طول بکشد حدود ۱۰۰۰ فولیکول را انتقال دهد.

کاندیدای مناسب کاشت مو روش BHT

افراد مناسب برای روش BHT باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

کاندیداهای بالقوه برای BHT دارای کمبود نسبی یا مطلق موهای دائمی در قسمت سر هستند. دلیل اصلی این موضوع را می توان به اعمال جراحی قبلی، طاسی گسترده و یا کاهش سطح دونرها نسبت داد.

چنین افرادی در صورتی که دارای بانک موی کافی و با ویژگی های مناسب برای پیوند باشند، می توانند از روش کاشت مو BHT  برای درمان استفاده نمایند. قطر فولیکول، رنگ، بافت، جهت، سرعت رشد و زاویه محور فولیکول ها باید در نظر گرفته شود تا بتوان بهترین فولیکول ها را با ناحیه تحت درمان انطباق دارد.

مزایای کاشت مو روش BHT

کاشت مو به روش BHT دارای مزایای زیر می باشد:

استفاده از موهای بدن باعث می شود که پیوند مو برای بیماران مبتلا به ریزش موی دائمی با بانک موی محدود در قسمت سر امکان پذیر باشد. در واقع پیوند موی بدن تنها گزینه برای این افراد می باشد.

عوارض کاشت مو روش BHT

کاشت مو به روش BHT دارای عوارض و مشکلات زیر می باشد:

اگرچه پیوند موی بدن فرصت مناسبی را برای بسیاری از افراد که از مشکل طاسی رنج می برند فراهم نموده است اما عوارضی نیز دارد. همانطور که گفته شد یکی از مهمترین معایب کاشت مو BHT در مورد این روش این است که استخراج موهای بدن بسیار دشوار است و نیاز به صرف زمان بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. علاوه بر این، ویژگی های موی بدن نیز با موی سر متفاوت است.

کاشت مو روش BHT

در نتیجه گرفتن نتیجه رضایتبخش از این روش به میزان زیادی به تخصص و دقت پزشک بستگی دارد. در صورتی که پزشک نتواند کاشت مو را به درستی انجام دهد ممکن است رشد موها با مشکلاتی مواجه گردد و یا موهای پیوندی ظاهری شبیه به موی سر فرد نداشته باشند و ظاهر طبیعی ایجاد نگردد.

نحوه گرفتن نتیجه مناسب از پیوند موی BHT

بهترین راه برای بدست آوردن نتایج خوب از روش کاشت مو BHT، استفاده از ترکیبی از موهای بدن و موی سر برای پوشش منطقه طاس است. این روش حجم خوب و ظاهر طبیعی به موهای فرد می دهد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *