مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در یک جلسه کاشت مو در یک جلسه
5 اکتبر 2018 بدون نظر 540 بازدید

دانستنی های مهم در مورد کاشت مو در یک جلسه و معایب آن

بسیاری از افراد زمانی که برای درمان ریزش مو و کچلی به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند این درخواست را دارند که از سریع ترین روش برای درمان ریزش موهایشان استفاده شود تا بتوانند در کمترین زمان ممکن از فشار های روحی که برایشان به وجود آمده رهایی پیدا کنند و سلامت روحیشان ارتقا پیدا کند. معمولا در این موارد متخصصان سعی میکنند تا با توجه به شرایطی که بیمار دارد بهترین روش درمان را به کار گیرند. در بسیاری از موارد در صورتی که امکان رشد مجدد موها به وسیله ی داروهای خوراکی و موضعی وجود نداشته باشد متخصصان برای این دسته از بیماران که خواستار درمان سریع ریزش مو هستند از کاشت مو استفاده میکنند. کاشت مو در حال حاضر جزء سریعترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو به شمار میرود. در این مطلب به کاشت مو در یک جلسه میپردازیم.

چه افرادی میتوانند از کاشت مو در یک جلسه بهره ببرند؟

بسیاری از افراد برای درمان ریزش مو  و کچلی تصور میکنند که روش هایی وجود دارد که همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند و بدون محدودیت به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند اما بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که همیشه در استفاده از روش های درمانی مختلف محدودیت هایی وجود دارد که باعث میشود برخی از افراد نتوانند از آن استفاده نمایند.

کاشت مو در یک جلسه که با روش های sut و fue انجام میشود مناسب افراد خواهد بود که به دچار ریزش موی ارثی شده باشند و علاوه بر این بانک مویشان کافی باشد.

دانستنی های مهم در مورد کاشت مو در یک جلسه و معایب آن

کاشت مو در یک جلسه چگونه است؟

کاشت مو در یک جلسه برای بسیاری از افراد میتواند بسیار جذاب باشد چون معمولا کاشت مو در چندین جلسه انجام میشود و بیماران در اکثر موارد باید حداقل ۲ الی ۳ جلسه به متخصصان زیبایی مراجعه کنند.

اما خوشبختانه با پیشرفت هایی که در کاشت مو به وجود امده امروزه میتوان به راحتی در یک جلسه به کاشت مو پرداخت. این کار با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میشود. بدین صورت که متخصصان در جلسه ی اول تعداد زیادی از فولیکول ها را با استفاده از دستگاه ها استخراج میکنند و در همان جلسه به پیوند آن ها میپردازند.

هزینه کاشت مو در یک جلسه چقدر است؟

شاید تصور کنید هزینه کاشت مو در یک جلسه چند برابر روش های دیگر خواهد بود اما بهتر است بدانید در صورتی که شرایط استفاده از این روش را داشته باشید نباید به هیچ وجه نگران هزینه ی این روش باشید چون در اکثر موارد کمتر از روش های دیگر خواهد بود. برای اطلاع از هزینه ی دقیق این روش بهتر است به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha